CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’e Onmilyonlarca Dolarlık Destek! “Fiyat Önümüzdeki Saatlerde Artabilir”

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – USDC Hazinesi, kısa süre önce 13.000.000 USD Coin (USDC) daha bastı. İkinci en büyük stablecoin, 2020’nin ilk ayına bir patlama ile başladı. USDC Hazinesi varlığın yeni bir partisini daha basarken, 13 milyon dolar kripto para piyasasına girecek. Stablecoin geçen ay bastığı USDC miktarını aşmaya devam ediyor.

FairSpin

Yatırımcılar,
yeni basılan USDC’lerin Bitcoin’e yükseliş getirmesini bekliyor

Yeni basılan USDC’ler, bugün erken saatlerde Whale Alert tarafından bildirildi. Yeni basılan kripto paraya tepki iyimserdi ve birçoğu bunu piyasanın yükseliş gösterebileceğinin bir işareti olarak görüyor. Bir kullanıcının yazdığı gibi (@InNegev): “Herşey long” diğerleri de aynı fikirde görünüyordu. Bu 13 milyon USDC’nin piyasayı etkileyip etkilemeyeceği henüz belli değil. Yazma sırasında Bitcoin, son birkaç gündür oturduğu 8.450 dolarlık fiyat noktasında sabit kalıyor.

USDC Hazinesi şimdiye kadar 2020’de şaşırtıcı derecede aktif oldu. Sadece altı gün önce hazine, Kriptokoin tarafından bildirildiği gibi 20 milyon dolarlık bir USDC daha bastı. Bu, dünyanın ikinci en büyük sabit kripto para biriminin şaşırtıcı derecede aktif bir 2019 sonu geçirmesinden sonra geliyor. Aralık uzun zamandır en aktif aylardan biri. Aralık ayında stablecoin’de 33 milyon doların üzerinde kripto para basıldı, ancak Ocak ayının daha fazla USDC basılacağını görebileceği anlaşılıyor.

Kripto para
piyasası sahnesinde USDC yükseliyor

USDC’nin yükselişi, diğer stablecoin’lere kıyasla son derece hızlı oldu. Üç aydan daha kısa bir sürede piyasa değeri ile ikinci sırada yer aldı. Circle ve Coinbase projeyi destekliyor. Destekçileri stablecoin’in, USD desteğiyle ilgili sürekli eleştiriyle karşılaşan Tether’dan (USDT) çok daha güvenli ve daha şeffaf olduğunu iddia ediyorlar. 

Bitcoin’e Onmilyonlarca Dolarlık Destek! “Fiyat Önümüzdeki Saatlerde Artabilir” 2

Bununla birlikte USD Coin’in, Tether’ın milyarlarca dolarlık piyasa değerine yetişmeyi için izlemesi gereken uzun bir yolu var. Yazma sırasında USDC, yaklaşık 452 milyon dolar değerinde, ancak bu geçen yıldan beri sürekli artıyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Ünlü CEO’dan 2020’ye Damga Vuracak Bitcoin ve Altcoin Tahminleri” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Binance Ceo’su piyasaya günlük bakmıyor TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin ve Kripto Para Piyasasında 3. Çeyrek Nasıl Geçti – İşte Ayrıntılar

The Dark Overlord üyesi hacker şantaj ve fidye suçlamalarıyla yargılanacak

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası