CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’i 3 Bin Dolara Gönderen Patern Ortaya Çıktı! “Bu Seviyelere Hazır Olun”

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Yatırımcılar ve usta analistler, ters baş ve omuz paterninin (head and shoulders pattern) bir parçası olarak Bitcoin fiyatının 7.000 dolara düşmesini bekliyor.

FairSpin

Bitcoin’i 3 Bin Dolara Gönderen Patern Ortaya Çıktı! “Bu Seviyelere Hazır Olun” 4

Bitcoin grafiklerinde ters baş ve omuz paterni belirdi

Bitcoin fiyatı 24 Şubat’tan bu yana düşüş gösteriyor ve o zamandan bu yana kripto para yüzde 15 düştü. Yatırımcılar ve analistler, yakın vadede BTC için ortaya çıkan bir ters baş ve omuzlar (IHS) oluşumundan dolayı bir miktar daha düşüş öngörüyorlar. Bir IHS oluşumu tipik olarak bir varlık için yerel bir taban yapısını gösterir. Günlük veya haftalık grafik gibi yüksek bir zaman grafiğinde gösterge belirdiğinde genellikle genişletilmiş bir ralliye yol açar. Bitcoin ilk olarak günlük grafikte 6 Ocak gibi erken bir tarihte doğrulanmış bir IHS oluşumu gördü.

Bitcoin’i 3 Bin Dolara Gönderen Patern Ortaya Çıktı! “Bu Seviyelere Hazır Olun” 5

Bir IHS formasyonu belirdiğinde, varlık yeni bir yüksek belirledikten sonra sağ omuzdan geri çekilerek önemli ölçüde düşme eğilimindedir. Açık IHS yapısı nedeniyle, trader’lar kısa vadede Bitcoin fiyatının en az 7.500 dolar ila 7.700 dolar arasında bir düzeltme görmesini bekliyorlar. Benzer bir model, Bitcoin fiyatının 3.000 dolara geri çekildiği 2018’in sonlarında daha düşük zaman dilimlerinde ortaya çıktı. Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi, tahminleri tutan analist Peter Brandt da kısa süre önce Bitcoin’de daha aşağı yönlü baskıya yol açabilecek bir baş ve omuz modelinin yer aldığı grafik paylaştı.

StormGain

Usta analistler, Bitcoin’in 7 bin dolara kadar geri çekileceği konusunda
birleşti

Bitcoin fiyatı bir IHS oluşumundan çıktı, daha sonra kısa vadede önemli bir destek seviyesine geri çekilme kaydetmeye başladı. Pierre ve TraderSZ dahil olmak üzere son derece saygın analistler, bu gösterge nedeniyle sonuç olarak Bitcoin fiyatının minimum 7.000 doların ortalarına doğru düzeltileceğini belirtti. Son beş gün boyunca, küresel finans piyasası, bir coronavirüs salgınının ortasında çılgınca her türlü yüksek riskli varlığı satan yatırımcıların bir eğilimini gördü. Makro olayların Bitcoin fiyatı üzerindeki etkisi belirsiz kalırken, genel olarak yüksek riskli varlıkların etrafındaki olumlu duygu önemli ölçüde azaldı.

“Bu Altcoin Justin Sun Dopingiyle Fırladı!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

İşte Uzmanlara Göre, Yükselişiyle 2020’ye Damga Vuracak Altcoin’ler

Coin Ajans

Trump Kilit Göreve “Bitcoin” Savunucusu Brooks’u Önerdi

5 Mart Bitcoin analizi: BTC fiyatı yükselişe geçti

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası