CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in 2018 ve 2015 Dip Fiyatlarını Belirleyen İndikatörden Dev Sinyal!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin geçtiğimiz saatlerde çok iyi performans göstermedi. Günler boyunca 6.700 dolar tuttuktan sonra, kripto para birimi aniden 6.050 dolara kadar düştü ve günlük yükseklerden %10 çöküş gösterdi. Kripto para birimi henüz iyileşmedi ve bu makalenin yazıldığı tarihte 6.200 doların altında ticaret yapıyor. Buna rağmen BTC’nin grafiği, ilerlemesini destekleyebilecek olan bir boğa gümüş astarı yazdırdı.

Bitcoin
boğaları için sevindiren haber: Önemli hareketli ortalama tutuluyor!

Geçtiğimiz birkaç hafta boyunca piyasayı dikkatle takip ettiyseniz, yatırımcıların 200 haftalık hareketli ortalamaya verdiği önemini fark etmişsinizdir. Bu teknik seviye, Aralık 2018’de Bitcoin‘in dip fiyatına neredeyse tam olarak işaret etti ve aynı zamanda 2015’teki diplere de denk geldi.

Bu nedenle, 12 ve 13 Mart’ta ani bir başarısızlıktan sonra BTC bu seviyesinin altına düştüğünde (yaklaşık 5.800 dolar), yatırımcıların daha fazla düşün kaçınılmaz olduğunu söyleyerek korkması şaşırtıcı değil. Şaşırtıcı bir şekilde, kısa süre önce Bitcoin bu seviyeyi kararlı bir şekilde geri aldı ve analistlere göre bu önemli desteğin üzerindeki haftalık mumu kapatmaya hazır görünüyor. Bu, Bitcoin boğalarını memnun etmesi gereken tek gümüş astar değil.

Bitcoin’in 2018 ve 2015 Dip Fiyatlarını Belirleyen İndikatörden Dev Sinyal! 4

Charlie Morris’in analizine göre, Bitcoin’de bir yükseliş işareti daha var

Kripto analitik sitesi ByteTree’nin kurucusu  Charlie Morris, 25 Mart’ta madencilerden gelen ilave satış baskısına rağmen lider kripto para biriminin fiyatının düşmediğini ve daha ziyade “piyasanın onu satın aldığının” sonuç olarak BTC’nin toplandığını belirtti. Charlie Morris’in analizine göre, bu bir yükseliş işaretidir.

Bitcoin’in 2018 ve 2015 Dip Fiyatlarını Belirleyen İndikatörden Dev Sinyal! 5

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin ağını kırmak Bitcoin Cash’i kırmaktan 140 kat daha zor

Coin Ajans

“Petrol Şirketleri 5 Sene İçinde Bitcoin Madenciliğini Domine Edecek”

Coin Ajans

Bitcoin düşerken Tether kapasitesi altın çağını yaşıyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası