CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Birçok Hamlesini Bilen Balina, BTC Tahminini Açıkladı ve Bu Altcoin’e İşaret Etti!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – En zengin Bitcoin yatırımcılarından biri olan Joe007, Bitcoin’e yönelik boğa odaklı bir tahmininden sonra bile, BTC’nin kısa sürede toparlanacağına inanmadığını belirtiyor. Trader, ayrıca popüler bir DeFi altcoin’ine de dikkat çekiyor.

Ünlü balina Joe007: Mart başlarında olduğu gibi gerçek bir çöplüğü satın almaya hazır mısınız?

Ünlü balina Joe007, son aylarda Bitcoin’de trend farklı bir yöndeyken lider kripto paranın fiyat hareketini doğru bir şekilde tahmin ederek başarılı öngörülere imza attı. Joe007 ismiyle bilinen trader, Aralık ayından Ocak ayına kadar Bitfinex’te 20 milyon dolar kazanç elde etti. Ancak ünlü balina, daha sonra aldığı tek pozisyonla BTC’de büyük zararlar kaydetti.

Bitcoin’in Mart ayındaki Covid-19 çöküşünden bu yana ilk kez boğa bölgesine girdiğini öne süren Bloomberg tahminine katılmıyor. Bitfinex’e büyük BTC bahisleri koymasıyla bilinen trader, en iyi kripto para biriminin büyük bir çöküş yaşadığını düşündüğü için Bitcoin’de kısa vadede düşüş gösteriyor. Ünlü balina konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Pek çok insan bir olumsuzluk bekliyor, evet. Ama soru şu: Mart başlarında olduğu gibi gerçek bir çöplüğü satın almaya hazırlar mı? Yoksa daha kötüsü mü?

Joe007: Bir gün Bitcoin, hacimde güçlü ve kararlı bir şekilde yükselecek

Joe007 ufukta bir BTC kapitülasyonu görürken, hala lider kripto para biriminin uzun vadeli potansiyeline inanıyor. Ünlü balina konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bir gün BTC, hacimde güçlü ve kararlı bir şekilde yükselecek. Bıçak gibi en korkutucu direniş çizgilerini keserek tüm uzmanları şaşırtacak… Sonunda geriye dönmeden büyümeye devam edecek.

BTC dışındaki kripto paralara nadiren ilgi gösteren trader, Uniswap’e (UNI) bakıyor. Joe007, DeFi altcoin’inin gerçeğe uygun değerinin ötesinde fiyatlandırıldığını düşünüyor. Ünlü balina konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

UNI yaklaşık 625 milyon ABD doları ile fazla değerlendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin Temalı Sanat Eserleri Satışlarda Rekor Kırdı

Dipsiz Kuyu mu yoksa Epik Ralli mi Yaklaşıyor? İşte Bitcoin ve Borsanın Geleceği

Coin Ajans

Bitcoin fiyatı ve dolar arasında şaşırtıcı korelasyon

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası