CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Haftalık Mumu Yeni Kapandı! Şimdi Yön Neresi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kısa süre önce Bitcoin’in haftalık mumu, önde gelen kripto para biriminin 10.000 dolardan 11.150 dolara yükseldiği nihai bir haftadan sonra kapandı. Kripto paranın şu anda bu makalenin yazımı itibariyle, haftalık kapanışı yaklaşık 10.850 doların biraz üzerinde. Kripto para birimi, 10.000 dolarlık psikolojik destek seviyesinin üzerinde olmasına rağmen, analistlere göre makro zaman diliminde hala eğilim belirsiz. BTC’nin bir eğilimi onaylamak için fiyatını mevcut aralığın en yüksek veya en düşük seviyelerinin üzerine çıkması gerekecek.

Bitcoin’in Haftalık Mumu Yeni Kapandı! Şimdi Yön Neresi? 3

Bitcoin’in haftalık mumu yeni kapandı! “Şimdi eğilim belirsiz”

Ünlü analist DonAlt, Bitcoin‘in düşük seviyelerden %10’luk ralliye rağmen haftalık mumu kimsenin olmadığı topraklarda kapattığını belirtiyor. Analist, BTC’nin tam olarak düşüş eğiliminde olmadığını vurguluyor. Analist, kripto paranın 10.600 doların üzerine çıkma kabiliyetine vurgu yapıyor. 10.600 dolar, geçen yıl üç ayrı Bitcoin rallisinin zirveye çıktığı bölgedir. Bu nedenle analiste göre, 10.600 dolar BTC’nin tutması gereken kilit bir seviyesi haline geldi. DonAlt konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Direncin üstünde kapalı. Böyle bir durumda 12 bin dolarlık short pozisyonumu kapatacağımı söylüyorum ve bugün kapatacağım. Hiçliğin ortasında işlem yapıyoruz (11,5 bin dolar direnç, 10,6 bin dolar destek), bu yüzden kazancı aldığım için mutluyum.

Bitcoin, yazım sırasında ufak kayıplarla 10.900 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 201,3 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 27,2 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Tüm BTC transferlerinin yüzde 88’i yüksek işlem ücretleri ile gerçekleşti

İnsanlar neden Bitcoin ve kripto para birimlerini satın alıyor?

Pompliano Ethereum’a Yüklendi ve Ekledi: “DeFi Bitcoin Üzerinde Yükselecek”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası