CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: BTC’de Bu Korkunç Seviyeler Görülebilir!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC) boğalarının en kötü kabusu gerçek oluyor. Ticaret efsanesi ve Bitcoin tahminleri tutan Peter Brandt tarafından yayınlanan bir ayı paterni tamamlanırsa BTC için cehennem senaryosu devreye girebilir.

Peter Brandt: Ayı bayrağı tamamlanırsa Bitcoin 2.000 dolara düşebilir

Parasal kargaşaya ve küresel ekonomik krize rağmen Bitcoin (BTC), emtia ticareti ustası Peter Brandt’a göre teknik verilere göre hareket ediyor. Usta analistin paylaştığı gafiğine göre, BTC yakında bir ayı bayrağını tamamlarsa 2.000 dolar seviyesine kadar düşebilir. Analistin paylaşımında belirtilen model, güçlü bir aşağı yönlü hareketin ardından oluşur. BTC 12 Mart’ta yüzde 48 düştü ve tarihin üçüncü en büyük düşüşünü kaydetti. Analiste göre, bu hareket ayı bayrağının oluşmasına neden oldu.

Peter Brandt tarafından tespit edilen ayı bayrağı, düşüş eğiliminin devam ettiğine işaret ediyor ve bu da önceki satışları kaçırmış olan ayılar için iyi bir haber.  Daha önceki tahminlerinde Peter Brandt, Bitcoin’in ya gökyüzündeki 100.000 dolarlık hedefe ulaşacağını ya da 0’a kayacağını belirtti. Basın zamanında, BTC 7.000 dolarlık acımasız bir reddedilme hareketinden sonra 5.900 dolardan işlem görüyor. 

Tuur Demeester: İnsanlar
paralarının devalüe edildiğini anladıktan sonra Bitcoin’e akın edecekler!

Peter Brandt ile yaptığı Twitter görüşmesinde Adamant Capital’den Tuur Demeester, devam eden likidite krizi nedeniyle BTC’nin ‘son derece satılabilir’ olduğunu açıkladı. Ancak ünlü isme göre, insanlar paralarının devalüe edildiğini anladıktan sonra Bitcoin’e akın edecekler. 

Tuur Demeester, düşüşün teknik resminin  temelleri aynı kalırsa Bitcoin’deki yükseliş tutumunu değiştirmeyeceğini de belirtti. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Bitcoin Tahminleri Tutan Milyarder, Bu Altcoin’lere Yatırım Yapacak!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Willy Woo: Twitter CEO’su Bitcoin’e 10 Milyar Dolar Yatırabilir!

Tom Lee’nin Şirketi Bitcoin ve Altcoin Piyasasındaki Son Gelişmeleri Yorumladı!

Anthony Pompliano Son Yükselişi Değerlendiriyor: Bitcoin’den Daha İyisi Yok!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası