CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: BTC’nin Fazla Zamanı Kalmadı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Ticaret efsanesi ve Bitcoin tahminleri tutan Peter Brandt, Bitcoin’in (BTC) bu kriz sırasında kendini kanıtlamak için çok az zamanı olduğunu düşünüyor.

Peter Brandt: Bitcoin’in kendini kanıtlamak için çok az zamanı var!

Emtia ticareti ustası ve başarılı kripto para tahminleri ile bilinen Peter Brandt, son tweet’ine göre Bitcoin‘in (BTC) kendisini ‘doğru veya yanlış’ kanıtlamak için çok zamanı kalmadığına inanıyor. Bitcoin bir kimlik krizinin ortasında. Yaygın olarak “güvenli bir liman” varlığı olduğuna inanılan önde gelen kripto para birimi, coronavirüs pandemisi tarafından yönlendirilen tüm satışlar sırasında bu görüşü zedeledi.

Bitcoin’in bu pazar kargaşasını kaldıramadığı gerçeği, pek çok soruyu gündeme getirdi. Her şeyden önce BTC savunucuları, merkez bankalarının sayısız bazuka ilan ettikleri ekonomi ortamında hala BTC’nin gelişeceğini ve “güvenli bir liman” varlığı haline geleceğine inanıyorlar. Bu nedenle bazı uzmanlara göre, Peter Brandt’ın öne sürdüğü gibi, Bitcoin’in devam eden küresel ekonomik kriz ortamında güvenli bir sığınak olduğunu kanıtlaması için, zamanın tükendiğini varsaymak mantıklı değil. 

Peter Brandt: Bitcoin fiyatı hala sıfır’a gidebilir

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi, Peter Brandt kısa süre önce Bitcoin’in hala sıfır’a gidebileceğini belirterek kripto para yatırımcılarını fazlası ile şaşırttı. 12 Mart’taki çöküşten önce Peter Brandt önde gelen kripto para BTC’nin 100.000 dolarlık süper hedefe ulaşacağını dahi belirtmişti.  BTC’yi yok edilebileceğine inanılan birkaç kıyamet senaryosu var. Buna örnek olarak, bir madenci ölüm sarmalının gerçekleşmesi verilebilir. Bitcoin’in hash rate’ı, bir sonraki ödül yarılanmasına başka bir deyişle halving etkinliğine 48 gün kala bu ay yüzde 45 oranında düştü.

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: BTC’nin Fazla Zamanı Kalmadı! 3
“İşte Bitcoin’de “3.150, 6.500, 10.000” Dolar ve Daha Fazlasını Bilen Analistin Yeni Tahmini!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Kervana Bir Ülke Daha Katılıyor: Peru Kripto Endüstrini Düzenlemenin Yollarını Arıyor

Son 4 Ayda Grayscale Bitcoin Trust Aracılığıyla 26.000 BTC Satın Alındı

Coin Ajans

Türk Bitcoin Piyasasında Tarihi Gün! Coinbase Çökerken Binance Rekor Kırdı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası