CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Son Dakika” BTC Tahmini!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kiptokoin.com – Square CEO’su Jack Dorsey, son hamlesiyle usta analist Peter Brandt’ı Bitcoin boğasına dönüştürdü. Peter Brandt, Bitcoin’in şimdi patlamak üzere olduğunu öne sürüyor.

Peter Brandt: Bitcoin şimdi patlamak üzere

8 Ekim tarihli tweetine göre, deneyimli trader Peter Brandt, Bitcoin konusunda iyimser görünüyor. Peter Brandt, Bitcoin’in haftalık ve günlük grafiklerinin güçlü bir yükseliş sinyali için “hazır” olduğunu iddia ediyor. Bu sevindiren tahmin, ünlü halka açık şirket Square’in 50 milyon dolarlık BTC satın aldığını açıklamasından sonra geldi. Peter Brandt, Square’in Bitcoin’e yönelmesini “büyük bir anlaşma” olarak tanımlıyor. Ayrıca usta analist, bu gelişmeyi BTC için bir dönüm noktası olarak tanımlıyor.

Bitcoin’i küresel ekonomiyi güçlendirecek bir araç olarak görüyoruz. Dünyanın dört bir yanındaki insanların küresel para sistemine katılmasının bir yoludur ve kendi finansal geleceğinizi güvence altına alın. Bu yatırım, misyonumuzu ilerletmek için önemli bir adımdır.

Efsanevi trader Peter Brandt, geçen ay BTC’lerini sattı

İş zekası yazılım sağlayıcısı MicroStrategy, Bitcoin yatırımlarına geçen ay 425 milyon dolara ekledi. Peter Brandt geçen ay BTC’sini sattı. Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği üzere Peter Brandt, lider kripto para biriminin yüzde 12’den fazla düştüğü 3 Eylül’de Bitcoin ve hisse senetleri yatırımlarından çıktı. Sonra efsanevi trader, varlıklarını ABD dolarına yatırmaya karar verdi.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin’de son durum: FED’in faiz indirimi, koronavirüs, işlem hacmi ve daha fazlası

Coin Ajans

Bu Hafta Yakından Takip Edilmesi Gereken 5 Kripto Para

Coin Ajans

Korkutan Tahmin: Bitcoin 4.800 Doların Altına Düşerse Ripple Bu Seviyeleri Görür!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası