CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Yüz Güldüren” BTC Tahmini Geldi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Tanınmış grafik analisti ve efsanevi trader Peter Brandt, başka bir Bitcoin boğa koşusunun yaklaştığını düşünmenin “mantıklı” olduğunu söylüyor.

Peter Brandt: Mevcut ekonomik ortam Bitcoin için yükseliş hikayesi oluşturabilir

Bitcoin’in 100.000 dolara çarpma ihtimalinden bahsettikten sonra sıfıra düşme olasılığını öne çıkaran usta analist Peter Brandt görüşünü düzeltiyor. Başarılı analist Bitcoin düşmanı olmadığını belirtiyor. Bununla birlikte önde gelen grafikçi Brandt, lider kripto para biriminin bu kriz sırasında yüksek beklentileri karşılayıp karşılayamayacağından emin değil. Bitcoin savunucuları yıllardır başka bir ekonomik kriz sırasında kripto paranın nasıl parlayacağı konusunda görüşler paylaşıyorlar. 

Analistlere göre, COVID-19 kaynaklı ekonomik çöküş ile karşılaştığında BTC şu ana kadar diğer varlıklardan daha iyi performans gösterdi. Salgın kaynaklı selloff’la ciddi ölçüde fiyatı eriyen BTC, hızla tekrar yüseldi. Kripto para birimi şu anda yıllık grafikte düz çizginin hemen yanında seyrediyor. Peter Brandt, FED ve anlamsız para baskısı hakkındaki masalların Bitcoin için yükseliş hikayesi oluşturabileceğine inanıyor. 

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten “Yüz Güldüren” BTC Tahmini Geldi! 3

Bitcoin adına yatırmcı beklentileri çok mu yüksek? 

Kriptokoin tarafından daha önce bildirildiği gibi Peter Brandt, harap finansal sistemin bir Bitcoin (BTC) rallisine neden olacağını “kesin olarak” söylemeyeceğini belirtti. Hiperenflasyon kaynaklı bir boğa koşusu umut edenler için bu iyi bir yorum değil.

Yatırım danışmanı Preston Pysh ise BTC’nin sonunda herkesin beklediği halving etkinliğinden sonra bir mega ralliye tanık olacağını belirtti. Preston Pysh’in ralli argümanı Peter Brandt için yeterince ikna edici olmayabilir, çünkü usta analist halving’in “büyük ölçüde abartıldığını” belirtiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin Fiyatı İçin Kritik Anlar! Teknik İşaretler Ne Gösteriyor?

Bitcoin Piyasa Hakimiyeti Yükselirken Altcoin’ler İçin Felaket mi Geliyor?

14 Bin Doları Bilen Metrik, Bitcoin’de Bu Seviyelere İşaret Ediyor!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası