CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt: BTC Şimdi Bu Seviyeye Gidiyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Sabahın erken saatlerinde Bitcoin, daha önce 6.000 dolarlık bölgede karşı karşıya kaldığı direnci aştı ve bu ralli boğaların yakın dönemdeki teknik durumlarını önemli ölçüde destekledi. Lider kripto para 7.150 dolara kadar tırmandı. Analistler şimdi, bu hareketin gücünün önemli ölçüde daha yüksek seviyelere yol açacağını ve kısa pozisyonları tasfiye edileceğini belirtiyorlar. Önde gelen bir analist şimdi, Bitcoin’in yakın gelecekte oldukça yüksek bir teknik paterni teyit ettiği için 8.400 dolara kadar toplanacağına inandığına dikkat çekiyor.

Big Cheds: Bitcoin kendi içinde bir patlayıcı
hareketi tetikledi!

Lider kripto para bugün güçlü bir ralli gördü ve 6 doları kırdıktan sonra 7.150 dolara kadar sıçradı. Yazma sırasında ise Bitcoin, 6.900 dolarlık fiyatıyla yüzde 10’un üzerinde artışla işlem görüyor. Analistler şimdi, Bitcoin‘in bu hareketle katalize edilen ralliyi daha yüksek seviyelere taşıyabileceğini belirtiyor.

Popüler bir kripto para birimi analisti olan Big
Cheds, bu hareketi short’ları cezalandıran bir “büyük boğa kırılması” olarak
sınıflandırıyor. Big Cheds’in referans gösterdiği grafiğe bakarsak, kripto para
biriminin üst Bollinger Bandını günlük grafiğinde delme sürecinde olduğunu ve
kendi içinde potansiyel olarak bir boğa katalizörü görevi gördüğü anlaşılıyor.

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt: BTC Şimdi Bu Seviyeye Gidiyor! 3

Peter
Brandt: Son yükseliş hareketi Bitcoin’i 8.400 dolara taşıyacak!

Bitcoin tahminleri tutan efsanevi bir analist olan Peter Brandt, kısa süre önce bir tweet’te Bitcoin’in son yükselişinin fiyatın yükselen bir üçgen gibi görünen şeyin üzerine çıkmasına izin verdiğini belirtti. Ayrıca analist fiyattaki yükselişin devam ederek kripto parayı 8.400 dolara taşıyacağını da vurguladı.

Bitcoin’in Ocak ayındaki yükseliş trendi sırasında “7.700 dolar” üstesinden gelinmesinin zor olduğu kanıtlanan önemli bir seviyeydi ve bu fiyatın üzerindeki kırılma, bazı analistlerin boğa piyasasının başladığını belirtmesine neden oldu. Bu yükseliş eğilimi Bitcoin’i 8.400 dolara götürürse, analiste göre kripto para bir sonraki boğa piyasasını yakında başlatabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Popüler Altcoin Cardano, Yükselişiyle Diğer Kripto Paraları Gölgede Bıraktı

Piyasada Neler Oluyor? Bitcoin, Ripple ve Tether’da Yüzmilyonlar Yerinden Oynadı!

8 Ekim BTC, ETH, XRP, BCH, BNB, DOT, LINK, LTC, CRO ve BSV Fiyat Analizi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası