CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’ten Korkutan BTC Yorumu

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Ticaret efsanesi Peter Brandt, koronavirüs kaynaklı krizin Bitcoin (BTC) ve daha geniş kripto para birimi endüstrisi için artık hayat memat meselesi olduğuna inanıyor.

Emtia ticareti uzmanı Peter Brandt, koronavirüs kaynaklı
krizin kripto para birimi endüstrisi için bir ölüm kalım meselesi olduğundan
emin.

Bitcoin bu ekonomik kargaşanın zemininde toparlanmazsa, ünlü grafikçiye göre kripto para biriminin başı ”’büyük belada”.

Kriz Aşaması

Brandt, Twitter paylaşımında, ABD Kongresinin 1930’lardan beri Amerika’nın ciddi bir ekonomik depresyonun ortasında olduğu bir “bir zaman dilimine” girdiğini ifade ediyor.  1933’te ABD’de en yüksek işsizlik oranına ulaşılmış ve bu oran yüzde 26.7 şeklinde gerçekleşmişti.

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Brandt’ten Korkutan BTC Yorumu 3

Borsa rekor seviyedeki en hızlı düşüşü yaşayıp, bir hafta içinde 3.3 milyon Amerikalı işsizlik maaşı başvurusunda bulunurken ”D” kelimesi manşetlerde sıkça yer alıyor. Nobel kazanan iktisatçı Nouriel Roubini (diğer adıyla ‘Dr. Doom’) ABD’nin sağlık kabusları, artan enflasyon ve olası jeopolitik şoklar nedeniyle daha da büyük bir depresyon görebileceğini tahmin ediyor.

Fazla Zaman Kalmadı

Bitcoin şu ana kadar riskli varlıklardan ikna edici bir şekilde ayrışamadı. BTC’nin güvenli bir liman olarak çalışmasını bekleyen kıdemli trader John Bollinger, yakın zamanda bu tür krizler sırasında tüm korelasyonların sıfıra eğilimli olduğunu belirtti.

Son tweetinden önce Brandt, BTC’nin kendini kanıtlamak için fazla zamanı kalmadığını vurguluyor. Tonlarca boğa tahmini yapmasına rağmen, piyasalar güneye gittiğinde önyargısını kökten değiştirmekle ilgili bir sorunu bulunmayan Brandt’a göre her tecrübeli trader’ın görüşlerini gözden geçirmesi gerekiyor.

12 Mart çöküşünden hemen sonra, BTC’nin 100.000 dolardan sıfıra gitme olasılığının çarpıcı olduğunu tahmin etti, ancak görünüşe göre önde gelen kripto para biriminin işleri tersine çevirebileceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

“Petrol Şirketleri 5 Sene İçinde Bitcoin Madenciliğini Domine Edecek”

Coin Ajans

Bitcoin ETF 2020’de onaylanacak mı?

Coin Ajans

Alp Işık ve Bora Erdamar Bitcoin ve Kripto Dünyasındaki Gelişmeleri “Kripto Ekonomi”de Değerlendirdi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası