CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Balina: Tarihin Görmediği “Şok Dalgası” Geliyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Geçtiğimiz birkaç ay,  bir dönemin sonuna işaret ediyormuş gibi geliyor ve önde gelen bir Bitcoin balinası şimdi dünyanın en büyük ekonomik şoklardan birine maruz kalmaya başladığını belirtiyor. Bu, temel olarak toplumun yapısını ve dinamiklerini değiştirebilir ayrıca dünyanın dört bir yanındaki hükümetler ve merkez bankaları sorunların giderilmesi için olası ekonomik gerilemeyi engellemek amacıyla girişimlerde bulunuyor. Bir yatırımcı ve analist, bu piyasa ortamında dünyanın odak noktasının üç varlığa kaymasının muhtemel olduğunu belirtiyor. Ayrıca analist, bu durumun potansiyel olarak Bitcoin için orta ve uzun vadeli bir zaman diliminde yükselişe yol açacağını açıklıyor.

Bitcoin Balinası, yatırımcıları ekonomik şok dalgaları nedeniyle uyarıyor 

J0E007 ismini duymayan yoktur. Ünlü balina Joe007, son zamanlarda Bitcoin’de trend farklı bir yöndeyken lider kripto paranın fiyat hareketini doğru bir şekilde tahmin ederek tarihe ismini yıldız harflerle yazdırdı. Joe007 ismiyle bilinen trader, Aralık ayından Ocak ayına kadar Bitfinex’te 20 milyon dolar kazanç elde etti. 

Bu gizemli Bitcoin balinası, Twitter’da dünyanın
şu anki ekonomik durumunun korkunç göründüğüne inandığı belirtti. Ünlü balina yaklaşan
krizin büyük olasılıkla dalgalar halinde ortaya çıkacağını ve her birinin kendi
sorunları ve odakları ile geleceğini kaydediyor. J0E007 konuya yönelik
açıklamalarının devamında şunları belirtiyor:

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Balina: Tarihin Görmediği “Şok Dalgası” Geliyor! 4

Bu, neslimizin en büyük ekonomik şoku olacak. Dalgalar halinde ve zamanla ortaya çıkacak, yanlış umutlar verecek ve sonra onları ezecek. Krizin odak noktası farklı alanlarda değişecek. Bir krizi hafifletme ve çözme girişimleri daha fazla karışıklığa yol açacak.

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Balina: Tarihin Görmediği “Şok Dalgası” Geliyor! 5

Raoul Pal: Dolar, altın ve Bitcoin en mantıklısı!

Bitcoin balinası, burada 2020’den önce içinde yaşadığımız ekonomik gerçekliğin bittiğini ve muhtemelen 20 yıl daha sürecek olan yeni zorlu bir sürecin önümüzde olduğunu belirtiyor. Kriz kötüleştikçe Federal Rezerv tarafından gerçekleştirilen eylemler krizi daha fazla ateşliyor. Tanınmış bir yatırımcı olan Raoul Pal, bu konu hakkında konuştu ve durumun olumsuz seyrettiğini belirtti.

Raoul Pal’a göre, mevcut ortamda insanların odak noktası ABD doları, altın ve Bitcoin olmak üzere üç ana varlığa yerleşecek. Ünlü isme göre, zaman ilerledikçe ve doların değeri zayıfladıkça insanlar ondan uzaklaşıyor ve sonunda tamamen BTC ve değerli metale odaklanılacak. Raoul Pal konuya yönelik açıklamalarının devamında şunları belirtiyor:

Dolar, altın ve Bitcoin en mantıklısı. Daha sonra, sadece altın ve Bitcoin kalacak. Bu 18 aydan 36 aya kadar bir görünümdür. Yol boyunca birçok karşı eğilim hareketi bekliyoruz. Bunları gezinmek zorundayız.

Twitter’da takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Kurumsal Bitcoin cüzdan sayısında korkutan düşüş! TAKİP ET

Coinajans.com

Mayıs 2020’de Bitcoin yükselecek mi? 1 milyon dolarlık Bitcoin tahmini mantıklı mı? Meltem Demirörs cevapladı

Coin Ajans

Ünlü Analist: Bitcoin Fiyatı 2020’yi Bu Seviyelerde Kapatacak!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası