CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Ünlü Balinadan “Şaşırtıcı” BTC Öngörüsü!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Başarılı tahminleri olan ünlü bir Bitcoin (BTC) balinası, piyasanın mevcut durumunu değerlendiriyor ve çarpıcı bir tahmin sunuyor.

Ünlü balina Joe007, Bitcoin’in
görülmemiş seviyelere yükseleceği fikrine katılmıyor!

Ünlü balina Joe007, son aylarda Bitcoin’de trend farklı bir yöndeyken lider kripto paranın fiyat hareketini doğru bir şekilde tahmin ederek başarılı öngörülere imza attı. Joe007 ismiyle bilinen trader, Aralık ayından Ocak ayına kadar Bitfinex’te 20 milyon dolar kazanç elde etti. Küresel ekonomik çöküşün ortasında nispeten sessiz kaldıktan sonra Joe007, Bitcoin’in V tabanlı bir toparlanmanın zirvesinde olduğu yönündeki öngörülerle ilgili açıklama yaptı.

V-dipleri tipik olarak aşağı yönlü bir eğilimin ortasında bir varlığın aşağı yönde büyük ve keskin bir hamleye maruz kalması ve ardından hızlı bir yükseliş ve genel eğilim tersine dönmesi durumunda gerçekleşir. Joe007, modelin BTC için benzeri görülmeyen yükseklere yol açabileceği ve Bitcoin’in rallisinin yeniden başlamanın eşiğinde olduğu fikrine şüpheyle baktığını söyledi:

Kapitülasyondan bir hafta sonra 3K ayarına kadar V-dip iyileşmesi, Bitcoin için benzeri görülmemiş yeni bir fiyat paterni olurdu. “Ama bu sefer farklı!” Evet, elbette. Unutmak ne kadar aptalca…

Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Ünlü Balinadan “Şaşırtıcı” BTC Öngörüsü! 4
Bitcoin’in Her Hamlesini Bilen Ünlü Balinadan “Şaşırtıcı” BTC Öngörüsü! 5

Michaël van de Poppe: Bitcoin yakında 4.800 dolara kayabilir!

Bu arada, tahminleri tutan kripto analisti ve trader’ı Michaël van de Poppe, Bitcoin’in 6.900 dolarlık seviyeden reddedilmesinin önemli olduğunu söyledi. Şimdi analist, BTC’nin önümüzdeki ay 4.800 dolar aralığını tekrar test etmesini bekliyor:

Bitcoin: Burada 6.900 dolarlık hızlı bir ret gördü. Yine de bu alanın etrafında biraz asılı kalabilir. 6.650 doların üzerine çıkarsak, 6.900-7.000 dolarlık bir alan daha bekliyorum. Ancak hepsi bir arada, önümüzdeki dönemde 5.400 dolar ve 4.800 doların test edilmesini beklemekteyim.

Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “İnanılmaz Tahmin: Bitcoin Patlayıcı Bir Hareketin Eşiğinde! Bu Seviyeler Masada” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin ve Kripto Paralar Erirken BTC Kralı’ndan Mesaj: “Ben Satın Alıyorum”

Coin Ajans

Demeester: “Bitcoin 5000 doları görmeden düşüş döngüsü sona ermez”

Coin Ajans

Artık Nexo’nun Anında Kripto Kredi hizmetinde teminat olarak Bitcoin Cash de kullanılabilecek

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası