CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’in Yılı 20.000 Doların Üzerinde Sonlandırma Olasılığı Belirlendi!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin (BTC), 20.000 dolara ulaştıktan sonra yeni bir ayı trendine girdiği Ocak 2018’den bu yana ilk kez 15.500 doların üzerinde yükseldi. Şimdi, veri analiz şirketi Skew’e göre, Bitcoin’in yılı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 20.000 doların üzerinde sonlandırma olasılığı %14. 

Skew: Bitcoin’in yılı 20.000 doların üzerinde sonlandırma olasılığı %14

Skew tarafından yayınlanan yakın tarihli bir tweet’e göre, Bitcoin’in bu yılı 20.000 doların üzerinde bitirme olasılığı %14 olarak belirlendi. Şirkete göre, Bitcoin’in yılı bu fiyat seviyesinin altında ve 15.000 doların üzerinde bitirme olasılığı daha yüksek. Bu analiz, coronavirüs krizi ve ABD başkanlık seçimlerinden sonra bu yılı ne kadar yüksek seviyelerden bitireceğimizi gösteriyor. 

Bitcoin’in Yılı 20.000 Doların Üzerinde Sonlandırma Olasılığı Belirlendi! 4

Mart 2020’de Bitcoin kısa bir süre için 4.000 doların altında işlem gördü. Diğer altcoin’ler de 2020’nin en düşük seviyelerinden işlem gördü.  Skew tarafından bildirildiği üzere Bitcoin’in Kasım ayında 20.000 doları aşma olasılığı ise %7’ye yakın. Bunun yerine, Mart 2021 ve Haziran 2021’i hesaba katarsak, Bitcoin’in 20.000 doların üzerinde işlem yapma olasılığı %25’e yakın.

Bitcoin’in muazzam boğa koşusunun arkasında neler var?

Uzmanlara göre, Bitcoin için muazzam bir boğa koşusu gibi görünen şeyin, kripto pazarında birkaç şirket tarafından uygulanan çok sayıda fiat çözümünden kaynaklandığını belirtmekte fayda var. Bunu, dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance’ye, Square’nin Cash uygulamasına, hizmetlerini henüz tüm potansiyel kullanıcılara sunmamış olan PayPal’a ve çok daha fazlasına bağlanıyoruz.Örneğin, Square Cash Bitcoin satışları büyümeye devam ediyor. Kripto araştırma firması Messari’ye göre Square Cash, 2020’nin üçüncü çeyreğinde BTC satışlarında 1,6 milyar dolar kaydetti. Bu, bu yılın ikinci çeyreğine göre %86 daha fazla.

Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin için müthiş haber! ABD bankaları da geliyor! TAKİP ET

Coinajans.com

Bitcoin’deki Son Yükseliş Açık Pozisyonları da ATH’ye Ulaştırdı

Dev Yatırım Bankalarından Bitcoin ve Kripto Para Tavsiyesi

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası