CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bitcoin’li Adres Sayısında Hızlı Büyüme! Bu Neyin Habercisi?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Görünüşe göre, kripto para kullanmayanlar bile artan ekonomik krizin ortasında ilk Bitcoin’lerini (BTC) satın alıyor gibi görünüyor. Bitcoin’deki yeni adreslerin sayısı bir günde yüzde 12 arttı. Peki bu gelişme bir boğa işareti mi?

Bitcoin’deki yeni adreslerin
sayısı bir günde yüzde 12 arttı!

Blockchain ve kripto veri araştırma firması Glassnode, Bitcoin (BTC) ağ süreçlerinin çok sayıda anlamlı metriğini takip ediyor. Yeni adreslerin üç günlük hareketli ortalaması en hassas göstergeler arasındadır. Blockchain ağlarındaki en ilginç gerçekleri otomatik olarak bildiren Glassnode analitik mekanizmalarının sunduğu bir hizmet olan Glassnode Alert’e göre, Bitcoin (BTC) hızlı bir şekilde yeni adres akışı yaşıyor.

Glassnode Alert tarafından bildirildiği üzere, yeni
adreslerin üç günlük MA’sı son 24 saat içinde %11,7 arttı. Yeni adreslerde
güçlü bir büyüme yaşanmış olsa da yine de Bitcoin (BTC) ağı en aktif günlerine
yakın değil.

Bitcoin’in yeni adreslerindeki hızlı
büyüme yükseliş göstergesi mi?

Bazı analistler, Bitcoin (BTC) ağındaki keskin pozitif hareketleri gelecekteki fiyat artışının habercisi olarak ele alıyor. Örneğin, son Bitcoin (BTC) boğa koşusu, 2020 Şubat ayında sıfır olmayan adreslerin sayısında yeni ATH kaydedildiği bir zaman ile çakıştı. Bu nedenle Bitcoin’deki yeni adreslerin sayısında bir günde yaşanan büyümenin yeni bir rallinin habercisi olduğunu belirten analist ve uzmanlar var.

Bitcoin’li Adres Sayısında Hızlı Büyüme! Bu Neyin Habercisi? 3

Basın zamanında Bitcoin (BTC), ayılar tarafından 7.000 dolar seviyesinden şiddetle reddedildikten sonra büyük spot borsalarda 6.700 dolardan işlem görüyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “Güçlü Ralli” Diyen Analist, Ripple’da Bu Seviyelere İşaret Etti!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Weiss Ratings Kurucusu: Bitcoin Halving Tarihi Boğa Hareketlerini Tetikliyor

ABD Hükümeti 40 Milyon Dolarlık Bitcoin Satışını Gerçekleştirdi

Coin Ajans

Şaşırtıyor! Dünyaca Ünlü Analist, Yeni Bitcoin Boğa Piyasasında Olacakları Anlatıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası