CoinAjans.com
Ripple Haberleri

Bitstamp’tan Ripple’a önemli destek

ripple haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

Bitstamp’tan Ripple’a önemli destek. Bitstamp, Avustralyalı kullanıcıları için Ripple ODL ödeme hizmetini sisteme ekledi.


Bitstamp Borsası’ndan Ripple’a önemli destek

 

Son zamanların parlayan yıldızı Lüksemburg merkezli kripto para borsası Bitstamp, kendini geliştirmeye devam ediyor. Bitstamp, Avustralyalı kullanıcılarının hesaplarına daha kolay fiat para aktarmalarını sağlamak için Ripple destekli global ödeme sistemi Flash FX (ODL) ekosistemine entegre etti.

ODL Avustralya Dolarını, ABD dolarına dönüştürür. Akabinde ABD dolarına dönüştürülen miktar Ripple sisteminden bir adres aracılığıyla Bitstamp kullanıcı hesabına gönderilir. Bu değişim için ODL sistemi çok çok az miktarda bir komisyon alır.

Bitstamp hayata geçirdiği bu özellik sayesinde son zamanlarda kripto paraya ilginin bir hayli arttığı Avustralya’dan daha fazla müşteri çekmeyi hedefliyor. Çünkü yerel kullanıcı genelde yaptığı işlemlerde kendi fiat para çevirmelerinden çok fazla zarar etmemek için kendi yerel parasını kullanan kripto para borsalarını ya da çok az miktarda komisyon alan borsaları tercih ediyor.

Yapılan yeni anlaşmayı Flash FX resmi hesabından takipçilerine duyurarak müjdeyi verdi.

”Flash FX: Bir dakika da Bitstamp USD hesabınıza para yatırın.

Kullanıcılarımız şimdi birkaç dakika içerisinde Bitstamp hesaplarına Amerikan dolarlarını gönderebilir. Ripple’ın gücünü deneyimlemek için yeni Flash FX’i kullanın.”

Ripple kullanıcılarına, sınır ötesi ödeme sistemlerinde çığır açıcı yenilikler sunmasına rağmen bu performansını bir türlü XRP fiyatlarına aks ettiremedi. Ancak son gelişmelerle beraber XRP kabulünün dünya çapında oldukça yaygınlaştığı gerçeğini de göz ardı etmemek grek. Bakalım XRP ne zaman patlama yapacak.

İlgili haber: Ripple ağı işlem hacmi artıyor – Artış XRP fiyatına yansır mı?

Kripto para piyasalarından en son haberler için bizleri takip etmeye devam edin. Sağlıcakla kalın. Çünk para çok şey ancak sağlık her şeydir.

İlgili Haberler

XRP hareketleri sonucundaki  güçlü ivmeler ve kazanımlar için hazır olun! TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple teknik analizi: XRP grafiğinde kritik anlar! TAKİP ET

Coinajans.com

Ripple ve büyük borsalar arasında dikkat çeken XRP hareketliliği TAKİP ET

Coinajans.com

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası