CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Blockchain.com ortaklığında yeni Blockstack STX airdrop

kripto para haber coinajans
fairspin_koinmedya

Blockstack STX airdrop geliyor. Stellar airdrop sonrası Blockchain.com bu sefer de Blockstack ortaklığında bedava Stacks tokenler (STX) vermeye hazırlanıyor. Airdrop doğrulanmış “Gold” kullanıcılar için öngörülüyor.


Blockstack STX airdrop

Blockchain.com şimdi de yeni airdop ile kullanıcılarının karşısında. Bu sefer Blockstack ile işbirliğinde Stacks tokenler (STX) vereceğini duyurdu. Her bir kullanıcı için 10 dolar değerinde STX token airdrop yapılacak. Bu airdropı ise doğrulanmış Gold kullanıcılar almaya hak kazanıyor.

Bu airdrop tokenleri almaya hak kazanmak için Blockchain Wallet kullanıcısı olmanız gerekiyor. Tabii bu yeterli değil. Bir de doğrulanmış Gold kullanıcı olmanız gerekiyor. Henüz doğrulanmış Gold kullanıcı olmayanlar için ise daha süre var.

Blockchain.com’dan yapılan açıklamada şöyle deniliyor: “Airdrop hakkı kazanan her bir kullanıcı 10 dolar değerinde Stacks token (STX) alacak. Bütün kullanıcıların airdropları aynı zamanda almasını planlıyoruz. Stacks tokenlerin Blockchain Wallet cüzdanlara Ocak/Şubat 2020 tarihlerinde ulaşmasını bekliyoruz. Stacks tokenler vardığında bildirim yapılacak. Bundan dolayı gözünüz e-postalarda olsun.”

İlgili – Blockstack Projesi (STX) Nedir? (Beşinci ve Son Bölüm)

Düzenleyiciler ile ilgili gerekçelerden dolayı ABD, Kanada ve Japonya vatandaşları bu airdrop kampanyasına katılamaz.

Blockchain.com daha önce de Stellar airdrop düzenlemişti. Stacks token (STX) Blockstack ağının yerel kripto varlığı.

Blockstack, güvenli ve özel uygulamaların ekosistemi ve kullanıcılar burada kendi verilerinin kontrolünü sağlayabiliyor. Blockstack üzerinde 300’den fazla uygulama kuruldu. Bu uygulamalarda, kullanıcıların izni olmadan onları bilgileri aktarılamaz ya da üzerinde oynanamaz. Blockstack ağı, yeni bir internet kullanımı misyonları doğrultusunda, daha iyi, merkezsiz bir internet kurmak isteyen geliştiriciler ile verilerinin gizliliğini kontrol altında tutmak isteyen kullanıcıları bir araya getiriyor.

İlgili – Tron destekli Samsung Blockchain Keystore daha fazla ülkede satılacak

Blockchain.com ise bir Bitcoin block explorer ve aynı zamanda Bitcoin, Bitcoin Cash, Ethereum ve daha fazlasını destekleyen bir kripto para cüzdanı. Blockchain.com ayrıca Bitcoin veri grafikleri, istatistikler ve piyasa bilgisi de sağlıyor.

Kaynak

İlgili Haberler

Kripto yarışı hızlanıyor – En önemli gösterge 12 ayın dibinde TAKİP ET

Güney Kore Merkez Bankası Dijital Para Çalışmalarını Hızlandırdı

BtcTurk, ödenmiş sermayesini 15 milyon TL’ye yükseltiyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası