CoinAjans.com
Blockchain

Blockstack STX AirDrop tarihi belli oldu

kripto para haber coinajans
fairspin_koinmedya

Blockchain.com tarafından düzenlenen Blockstack STX AirDrop tarihi belli oldu. Acaba her   kullanıcı bu tokenleri alabilecek mi? İşte ayrıntılar.


Blockstack STX AirDrop tarihi

Kripto ve blockchain hizmet platformu olan blockchain.com birkaç hafta önce Blockstacks ile ortaklık yaptığını açıkladı. Bu ortaklık anlaşması içinde Stack (STX) tokeni Blockchain cüzdanına entegre olacak. Ayrıca Blockchain Explore, Blockchain piyasaları ve yeni kripto borsalarına uyum ile ilgili çalışmaları da Blockchain.com Blockstacks adına yapacak.

Blockchain.com Blockstack STX AirDrop tarihi ve diğer ayrıntılara da açıklık getirdi. Şirket takımının da doğruladığı gibi Stacks (STX) ikinci airdrop programına alınan token olacak. Nitelikli blockchain cüzdanı kullanıcıları 2020 Şubat’tan önce STX airdroplarını almış olacak.

Blockstack nedir?

2013 yılında kurulan şirket özellikle verilerini kontrol etmek isteyen kişi veya şirketler için uygulamalar hazırlıyor. Blockstack’ın merkeziyetsiz bilişim ağı yüzlerce bağımsız geliştirici takımı kendine daha şimdiden çekti. Bu uygulamalar büyük teknoloji şirketleri için özel ve güvenli uygulamalar sunuyor. Şu an Blockstack ağında 300’ü aşkın uygulama var.

İlgili: Blockstack Projesi (STX) Nedir? (Birinci Bölüm)

Blockchain.com CEO’su ve kurucu ortağı Peter Smith Blockstack STX AirDrop ve diğer konularda açıklamalarda bulundu:

‘Blocstack metot olarak yepyeni bir internet dünyası oluşturdu.Bu internet dünyasında kullanıcılar verilerini ve kimliklerini kontrol edebiliyorlar. Biz sadece Stacks (STX) sahibi olan kişi sayısını arttırmayı hedeflemiyoruz. Ayrıca onları uygulamalar ekosistemine davet ederek kimliklerini ve verilerini kontrol etmelerini istiyoruz.’

Saygıdeğer okuyucularım sizlere çok önemli bir bilgi daha verelim. Blockstack Amerika’da SEC tarafından onaylanmış ilk halka arz tokeni oldu ve piyasadan 23 milyon dolar topladı. SEC bir projeyi onaylamışsa kesinlikle her yönden legal ve güvenli olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Daha önce de Blockchain.com Stellar airdrop işlemlerini de başarıyla gerçekleştirmişti.

BKNZ:Stellar’dan dev airdrop: 2 milyar XLM tokeni hediye edilecek

Kaynak

İlgili Haberler

Algorand (ALGO) Fiyatı Bu Gelişmeyle Yükselişe Geçebilir

Coin Ajans

Hindistan’ın En Büyük Eyaleti Blockchain Tabanlı Güneş Enerjisi Ticaretine Hazırlanıyor

Coin Ajans

Çin’in en büyük teknoloji şirketi, konsorsiyum Blockchain platformu başlattı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası