CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bloomberg indikatörü Aralık’tan bu yana ilk kez Bitcoin al sinyali verdi

bitcoin haberleri coinajans.com
koinmedya_googlenews

Bloomberg indikatörü Aralık’tan bu yana ilk kez Bitcoin al sinyali verdi. Bu indikatör söz konusu dönemde 2020’de ralli olacağı ile ilgili işaretler vermişti. Şimdi bir kez daha ralli işaretini yaktı.


Bloomberg indikatörü Aralık’tan bu yana ilk kez Bitcoin al sinyali verdi

Bloomberg’in teknik indikatörü, Bitcoin (BTC) için Aralık 2019’dan bu yana ilk defa “al” sinyali vermeye başladı. Bu indikatöre göre, lider kripto para yakında yeni bir büyük ralli başlatabilir.

Bitcoin al sinyali verdi. Bu indikatör söz konusu dönemde 2020’de ralli olacağı ile işaretler vermişti. Şimdi bir kez daha ralli işaretini yaktı.

Bitcoin al sinyali verdi – Kaynak: bloomberg.com

Çılgın bir ay

Bu boğa sinyali, Bitcoin’in yılın birinci çeyreğinde yaşadığı büyük çıkışlar ve inişlerden sonra geldi. 2020 yılının başında Bitcoin herkesi şaşkına çeviren bir ralli yaşadı ve fiyatı 10,500 dolara kadar çıktı. Ardından ise 12 Mart ani çöküşüne şahit olduk. Lider kripto para, şu an 10,529 dolarlık yılın zirvesinden yüzde 39.50 geride. Yılın dip seviyesi ise 3,800 dolarda kaydedilmişti.

Mike Novogratz ve Barry Silbert gibi birçok önde gelen kripto taraftarı, bu düşüşleri ve çöküşleri bir fırsat olarak yorumladı.

İlgili – Covid-19 pandemisi Bitcoin madenciliğine zarar verebilir mi?

DigitalMint’ten Don Wyper şöyle diyor: “Bitcoin, mevcut değerinden çok daha değerli. Ama göreceli olarak yeni bir varlık sınıfı ve teknolojisi.”

Bitcoin iki arda bir derede kaldı

Kripto para traderi Scott Melker’e göre, Bitcoin’in (BTC) şu an yaptığı şey bir aralığa bağlı olarak hareket etmek. Yani ona göre boğalar son yükseliş ile çok fazla heyecanlanmamalı.

Bu arada BTC günlük mumu 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde kapatmayı başardı. Bu yazının yayıma hazırlandığı sırada ise Bitcoin fiyatı 6,494 dolardan işlem görüyor. Burası lider kripto paranın 6,200 dolarlık desteği geri aldığı anlamına geliyor. Daha aşağıdaki destek ise 5,800 dolarda. 6,000 doların altına son düşüşü burası önlemişti.

İlgili – Global belirsizlik ortamında Bitcoin’in değerini belirleyen şey ne?

Kaynak

İlgili Haberler

JP Morgan, CME’nin yeni Bitcoin opsiyon sözleşmelerine büyük ilgi bekliyor

Coin Ajans

Veteran yatırımcıdan umutları yeşerten Bitcoin tahmini: Rekor geliyor!

Coin Ajans

Petrol Vadelileri Haziran İçin Düşüşte, Bitcoin’se İvme Kazanmaya Devam Ediyor!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası