CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bloomberg’den Kritik Bitcoin Fiyat Uyarısı

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin- Bloomberg Galaxy Kripto Endeksi, yılın en yüksek seviyesine ulaştığından bu yana daha düşük bir trendin ardından önemli bir gerileme noktasına yaklaşıyor. Bu durum bitcoin için fiyat uyarısı anlamına geliyor.

Başlıca kripto para birimlerini izleyen endeks, Ekim sonu ile Kasım başı arasında kurduğu bir direniş hattı olan 400’de destekle karşı karşıya. Son altı gün boyunca, her iki yönde de anlamlı bir şekilde bozulmadan işlem görüyor. Bu destek düzeyini koruyorsa, indeks sıçrayabilir ve toparlanabilir. Bununla birlikte, işarete yapışamazsa, 350 bir sonraki destek hattı olabilir.

Technical signals show inflection point ahead for crypto index

Bloomberg Galaxy Kripto Endeksi, dijital varlıklar için daha büyük bir düşüş nedeniyle son iki hafta içinde yaklaşık % 18 oranında değer kaybetti. Küresel pazarların corona virüsü krizi tarafından kırılmasıyla, kripto para birimleri baskı altında yer alıyor. Düşüş duygusuna ek olarak, taze skandalların yanı sıra Warren Buffett’in dijital varlıkların değerinin olmadığı açıklaması da rapor edildi.

New York’taki Oanda Corp.’da  üst düzey pazar analisti Edward Moya,
“Kurumsal yatırımcılar kripto alanına geri dönmekten kaçınıyor ve hazine
senetleri ve altınla vahşi dalgaların ticaretini tercih ediyor” diyor.

Birçok analist, dijital para birimlerinin piyasa çalkantısı dönemlerinde güven liman oldukları önermesine rağmen, son yaşanan düşüş aslında bu söylemi biraz geçersiz kılmış durumda. En büyük kripto para birimi olan Bitcoin, geçen ay % 5 değer kaybetti. Moya, “Kripto para birimlerinin geçen yıl boyunca güvenli bir liman ticareti olduğunu iddia edebileceği bazı anlar vardı, ancak şimdi kesinlikle böyle değil” ifadelerini kullanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analistten Sonunda Destansı BTC Tahmini Geldi!

Evden Bitcoin kazmak için bilmeniz gerekenler

Coin Ajans

Dijital dolar geliyor! Bitcoin’i yeniden zirveye çıkarabilir mi?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası