CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bloomberg’in Etkili İndikatörü Bitcoin’de Aralık Sonrası İlk Defa Harekete Geçti!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – 2020 fiyat rallisini doğru bir şekilde isimlendiren Bitcoin (BTC) indikatörü başka bir ralliye işaret ediyor.

Bloomberg’in etkili teknik indikatörüne göre, Bitcoin (BTC), Aralık 2019’dan bu yana ilk kez bir ‘satın almayı’ parlattığı göz önüne alındığında, başka bir büyük ralli yakında gerçekleşebilir.

Bloomberg’in Etkili İndikatörü Bitcoin’de Aralık Sonrası İlk Defa Harekete Geçti! 4

Çılgın bir ay

Boğa sinyali, Bitcoin’in ilk çeyrekte kafaları allak bullak denen fiyat hareketinden sonra geliyor. 2020 yılının başlarında, 12 Mart’taki tarihi fiyat çöküşüne kadar gerçekleşen büyük bir ralliden sonra, lider kripto para birimi şu anda yıllık yüksek seviyesinden 10.529 $’dan yüzde 39.50 düştü.

Mike Novogratz ve Barry Silbert dahil olmak üzere birçok önemli kripto figürü, Bitcoin’in düşüşünü bir fırsat olarak değerlendiriyor.

DigitalMint’ten Don Wyper “Bitcoin mevcut fiyatından çok daha değerlidir, ancak yine de nispeten yeni bir varlık sınıfı ve teknolojisidir” diyor.

Bloomberg’in Etkili İndikatörü Bitcoin’de Aralık Sonrası İlk Defa Harekete Geçti! 5

Bitcoin Arafta Kaldı

Kripto tüccarı Scott Melker’e göre, Bitcoin (BTC) şu anda ‘basitçe değişiyor’, yani boğaların bugünün yüzde sekiz rallisi nedeniyle çok fazla heyecanlanmaması gerektiğini ifade ediyor.

BTC 200 haftalık hareketli ortalamanın üzerinde bir günlük mum basmayı başardı. Yazım sırasında Bitcoin, 6.480 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Yatırım Bankası Stratejistinden “Bitcoin Satın Al” Notu

1.000’den Fazla BTC’ye Sahip Bitcoin Cüzdanları ATH’ye Ulaştı!

Uzman analist tarih verdi: “Bitcoin 2 bin dolar oynayabilir!”

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası