CoinAjans.com
Bitcoin Bitcoin Haberleri

Bloomberg’ten Bitcoin yatırımcılarına moral veren açıklama TAKİP ET

bitcoin haberleri coinajans.com
“koinmedya_holdex_finance”

Bloomberg’ün kıdemli analisti Mike McGlone, Bitcoin piyasasına moral verecek bir gelişmeyi paylaştı. Buna göre, SEC’ten sürpriz bir karar gelecek.


Bloomberg’ten Bitcoin yatırımcılarına moral veren açıklama

Bloomberg Intelligence’in kıdemli menkul kıymetler uzmanı McGlone McGlone, Stansberry Research’e verdiği röportajında, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonunun (SEC), Bitcoin ETF’yi (exchange-traded fund) Ekim’in sonunda onaylayabileceğini söyledi.

McGlone, ABD’nin muhtemelen Kanada örneğini takip edeceğini düşünüyor. Kanada artık birkaç Bitcoin ve Ethereum ETF’ye onay verdi.

McGlone ayrıca şu duruma da dikkat çekiyor. ABD’li düzenleyiciye olan baskı artık çok güçlü. Çünkü ETF başvuruları artık birikmeye başladı.

Analiste göre, SEC için bu alandaki ilk adım vadeliler tabanlı ETF olacak. Şöyle diyor:

“Vadeliler tabanlı ETF en iyisi olmayabilir. Ancak hiç yoktan iyidir. Sadece büyük miktarda para girişi için bu meşrulaştırma penceresini açar.”

Bloomberg’in kıdemli ETF uzmanı Eric Balchunas de daha önce yaptığı açıklamada, Kasım ayında ETF onayı beklediğini söylemişti.

İlgili – SEC’e Bitcoin ETF baskısı: ETF yarışına katılan yeni dev şirket

McGlone hala BTC için 100,000 dolar diyor

Diğer yandan McGlone da mevcut düzeltmeye rağmen Bitcoin’in bu yıl hala 100,000 dolar olabileceği tahmininden vazgeçmedi. BTC bugün erken saatlerde 40,192 dolara kadar düştü. 5 Ağustos’tan bu yana görülen en düşük seviye.

McGlone bir de düzenleyicilerin potansiyel olarak Bitcoin’i öldürme yorumu konusunda da görüşünü paylaştı. Buna göre BTC’ni öldürmenin tek yolu interneti yasaklamak. Bu da yaşadığımız küresel dünyada imkansız bir şey.

Uzman analiste göre, ABD’nin Bitcoin’e yaptığı baskı azalıyor. Bunun başlıca sebebi de kripto paraların ABD’deki benimsenmesinin artması.

İlgili – Bitcoin fiyat tahmini: Analistin 2021 sonu BTC fiyatında “patlama” beklentisi

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Dev Borsa, Bitcoin’in 350 Bin Dolarlık Zirveyi Göreceği Tarihi Belirledi!

Coin Ajans

Başarılı Analist: İzleyin! Bu 6 Altcoin Rekor Seviyeleri Görecek

Bitfinex’te artan Bitcoin Long miktarının arkasında ne var?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası