CoinAjans.com
EOS Haberleri

BNB, BCH, LTC, EOS Teknik Analizi

Eos haberleri coinajans.com
fairspin_koinmedya

BNB, BCH, LTC, EOS kripto paralarına yakından bir göz atalım. Altcoinlerde görülen canlanmanın etkisiyle büyük kripto paralar bugün yeşil mum yaktı.


BNB, BCH, LTC, EOS yükselişe geçti

Kripto pazarının toplam değeri hızla yükselerek 250 milyar doların üzerine tırmandı. Bitcoin fiyatı momentum kazadı ve son zamanlarda 9.400 dolardaki direnci yeniden test etti.

Litecoin (LTC) fiyatı yazı yayına hazırlanırken %2.62 oranında artmıştı ve fiyat 60 dolar direncini kırmayı başardı. Şimdilerde 62.82 dolardan işlem görüyor. BCH fiyatı yavaş yavaş 300 $ ve 305 $ direnç seviyelerine doğru yükseliyor.

EOS fiyatı da %5 civarında artış gösterdi ve 3.59  dolardan işlem görüyor. 3.50 dolardaki kritik direnç aşıldı. Şüphesiz pozitif bir gelişme.

Binance coin (BNB) 20.00 $ destek seviyesinin üzerinde işlem görüyor ve istikrarlı bir şekilde yükseliş gösteriyor.

Bitcoin (BTC) ve kripto pazarı yavaşça yükseliyor. Ethereum (ETH), Binance coin (BNB), Ripple, Litecoin, BCH, EOS, TRX ve ADA gibi birçok kripto para birimleri değer kazanıyor.

Bitcoin Nakit Fiyat Analizi

Son zamanlarda, BCH fiyatının ABD Doları karşısında 290 $’a gerilemesine rağmen, BCH fiyatı 280 $ ve 285 $ destek seviyelerinin üzerinde kaldı. Sonuç olarak, fiyat şimdi yükseliyor ve 300 $ direnç seviyesine doğru giderek artan bir momentuma sahip.

300 ve 305 $ direnç seviyelerinin üzerinde başarılı bir kırılma olursa, fiyat 325 ve 330 $ seviyelerine doğru yükselmeye devam edebilir. Olumsuz taraftan bakacak olursak, ana destek hattının 285 $ ve 280 $ seviyelerinde olduğunu belirtelim.

Binance Coin (BNB), Litecoin (LTC) ve EOS Fiyat Analizi

Binance coin (BNB) fiyatı, 20.00 $ destek alanının üzerinde başarılı bir şekilde tutundu. BNB fiyatı, 21.00 $ ve 21.20 $ direnç seviyelerinin üzerine çıkmayı başarırsa, yeni bir yükseliş dalgası başlatabilir. Ardından bir sonraki önemli dirençler 22.00 ve 22.40 $ seviyelerinde.

Litecoin fiyatı momentum kazanıyor ve son zamanlarda%5’ten fazla yükselerek 60 doların üzerine tırmandı. LTC fiyatı, 62.00 $ direnç alanını bile kırmayı başardı. Fiyat momentumu korunabilirse 65.00 $ ve 66.00 $ direnç seviyelerine doğru yükselişe geçebilir.

EOS fiyatı 3.20 dolar civarında güçlü bir destek buldu ve son zamanlarda iyi bir yükseliş hareketi başlattı. Fiyat %5’ten fazla arttı ve 3.35 $ ile 3.40 $ direnç seviyelerini kırdı. Daha sonraki kazanımlar için bir sonraki büyük engel 3.50 $ seviyesine yakın bölgede, bunun üstünde fiyat 3.80 doları test edebilir.

BNB BCH LTC EOS

Toplam kripto para birimi piyasası saatlik grafiğine baktığımızda, 250 milyar dolar seviyesinden düzeltme yaptığını gördük. Sonrasında kendini toparlayarak yeniden 250 milyar dolara tırmanmayı başardı. 230 milyar dolar bölgesi güçlü bir destek bölgesi olduğunu bir daha ispatladı.

Sonuç olarak, piyasa değeri yeni bir artışla 250.0 milyar dolar seviyesini aştı. Yakın vadede 265 milyar doların üzerinde artış olabilir. Genel olarak, Bitcoin, Ethereum, EOS, litecoin, ripple, ADA, BCH, XLM, BNB, TRX, XMR ve diğer kripto para birimlerinde sabit bir artış olabilir.

Not: Yazı yatırım tavsiyesi içermez. Yalnızca bilgilendirme amaçlıdır

Kaynak

Bitcoin hakkında daha fazlası için Tıklayın

İlgili Haberler

Kaldıraçlı token, BULL Token, yatırımcıları Binance’den şikayetçi

Coin Ajans

Coinbase: EOS ağı için işler hiç iyi gitmiyor

Coin Ajans

EOS fiyatı yeni bir trend değişimi mi yapıyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası