CoinAjans.com
Kriptopara Haber

BNS etkisi: Kahraman Ethereum yine sahnede TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Ethereum uzun zamandır aşmakta zorlandığı 250 dolarlık direnci güçlü biçimde kırdı. Ethereum yine sahnede!


Ethereum yine sahnede!

ETH/USD paritesi Mayıs ayından beri 250 dolarlık direnç seviyesine takılı kalmıştı. Bugün Ethereum fiyatlarında %8’lik prim artışı ile ETH/USD paritesi 260 doların üstüne çıktı. Uzun zamandır Ethereum lehine oluşan beklenti nihayet fiyatlara yansımaya başladı.

Ethereum yine sahnede BNS etkisi: Kahraman Ethereum yine sahnede

Dün siz değerli okuyucularımıza Çin’in resmi blockchain ağı BNS’nin Ethereum blockchain’i ile birlikte 6 blockchain ile entegre hale geldiğini belirtmiştik. BNS ve Chainlink arasında da daha önce bir ortaklık gelişmişti ve bu ortaklığa Link/USD paritesi pozitif tepki gösterdi. Dün “Güncel Ethereum (ETH) Teknik Analizi, ETH Dolar paritesi ve canlı fiyat grafiğibaşlıklı haberimizde benzer pozitif etkinin ETH/USD paritesinde de yaşanabileceğini iddia etmiştik.

koinmedya_brave

Ethereum fiyatlarında bugün yaşanan değer artışı ile ETH/USD paritesi Şubat 2020 dönemindeki değerine ulaştı. Eğer Ethereum 2.0 güncellemesi hakkında tarih, şu sıralar netleşirse ETH/USD paritesindeki değer artılı devam edebilir.

Cardano’nun yürüttüğü Shelley güncellemesi ile Ethereum 2.0 güncellemesi birçok açıdan birbirine benzetiliyor. Cardano yazılımcıları, Shelley güncellemesini Ethereum 2.0’a göre daha net yürütüyor. Ethereum 2.0’ın başlatılma tarihi için Ethereum yazılımcılarından Justin Drake 2021’i işaret ediyor. Diğer yazılımcılardan Afro Schoedon ise güncellemenin Kasım 2020’de başlatılabileceğini iddia ediyor. Eğer Ethereum 2.0 için ortak ve net tarih belirlenirse ETH/USD paritesinde ADA/USD paritesinde olduğu gibi değer artışı yaşanabilir. Cardano, dolar karşısında son 1 ayda %60’ın üzerinde değer kazandı.

Bugün Bitcoin, 9,500 doları aştı. Etheruem ve birçok altcoin fiyatlarında ise daha yüksek değer artışı yaşanıyor. Bu sayede toplam kripto para piyasası büyüklüğü 284 milyar dolar büyüklüğe ulaştı. 300 milyar dolar, boğa sezonu için kritik bir eşik değer. Aşağıda kripto para piyasalarının genel resmini görüyoruz.

Ethereum yine sahnede

koinmedya_brave

Altcoinlerin toplam değeri ise uzun süreden sonra tekrardan 100 milyar doları geçti.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Dev finansal hizmetler şirketinin CEO’sundan XRP açıklaması

Coin Ajans

“Facebook Libra projesi çöktü”: İsviçre Başkanı

Coin Ajans

Lisk ekibi, CoinMarketCap’te 500 milyon dolarlık hacimle listelenen borsaya karşı uyarıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası