CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Boğa koşusu devam ederse Bitcoin bu seviyeleri görebilir

bitcoin haberleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Analistlere göre, kripto para piyasası yukarı doğru bir yöne ilerlemeye devam ederse Bitcoin fiyatı şiddetli bir boğa koşusuna yönelebilir.

Bitcoin 40 bin dolara ulaşabilir

Noel rallisinin ardından kripto para birimi analistine göre Bitcoin 40.000 dolara kadar ulaşabilir.

Bitcoin’in fiyatı Noel’de rekor seviyelere çıkarak 24.000 dolara ulaştı ve ardından 28.000 dolara geldi. Eşi görülmemiş yüksek seviyelerden gerileme başladı ve fiyat  26.500 dolara düştü. şimdi uzmanlar tekrar fiyatın yükselebileceğini öne sürüyor.

Birçoğu boğa koşusunu birkaç faktöre bağlıyor.

En önemlisi, kripto para piyasasının yıl boyunca gördüğü kurumsal ilgi. 2017 boğa koşusu sırasında, yatırımcılar, bireysel traderlardı ve bireysel yatırımlar ralliyi yönlendirdi.

Bununla birlikte, mevcut ralli, Grayscale ve MicroStrategy gibi firmaların, yönetim altındaki varlıklarına önemli miktarda Bitcoin ve kripto para birimi ekledikleri yeni kurumsal benimseme dalgasıyla hareket etti.

Ralli öncesi Bitcoin Satışı

Ralliye öncülük eden traderlar Bitcoin satıyor ve varlıklarını vadeli işlem borsalarına taşıyordu.

Sonuç olarak Bitcoin ve kripto piyasası, Bitcoin önceki rekor fiyatlara yaklaşırken satış yapan kısa vadeli traderlarla sıkışma yaşadı.

Bu, Bitcoin fiyatının önceki tüm zamanların en yüksek fiyatı olan 20.000 doların hemen altındaki direnç engellerini aşmak için mücadele ettiği anlamına geliyordu. Bitcoin 20.000 dolar işaretini geçtiğinde, ancak token yukarı doğru fırlamak için bir yön aldı.

Bitcoin başka bir ralli yaşar mı?

Kripto para birimi analisti Michaël van de Poppe’ye göre, Bitcoin başka bir dalgaya çarparsa, kripto para biriminin fiyatı 40.000 ABD Doları ve üstüne çıkabilir.

Bitcoin bir sonraki direnç bariyerini aşabilir ve yükselişine devam edebilirse, yakın gelecekte muazzam bir boğa koşusuna bakıyor olabiliriz.

coininsider


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Kripto Gündem’de Elif Eda Özbek, Alp Işık ve Altuğ İşler Bitcoin’de Yeni Gelişmeleri Yorumladı

Coin Ajans

Bitcoin dibi gördü, Mart’ta şenlik var!! TAKİP ET

Coinajans.com

BitMEX CEO’sundan yeni Bitcoin tahmini: Önce düşüş sonra yükseliş

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası