CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Boğalar 9500 doları gözüne kestirdi: Peki ya sonrası? TAKİP ET

cardano haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Bitcoin 9,050 bandından kurtuldu ve 9,200 doların üstüne çıktı. Boğalar 9500 doları gözüne kestirdi. Sonrası gelir mi?


Boğalar 9500 doları gözüne kestirdi

10 Temmuz’da 9,050 dolar bandına kadar gerileyen Bitcoin fiyatlarında kısmi bir değer artışı yaşanarak 9,300 doların üstüne çıktı. Bu sayede 9 binlik hattan düşüş riski azaldı.

Bitcoin 2 saatlik fiyatlara göre 55 EMA (üssel hareketli ortalama) seviyesindeki direnci kırabildi. Yeteri kadar işlem hacmi oluşmazsa fiyatlar bir süre 9,300 bandında yatay seyirde hareket edebilir.

Boğalar 9500 Boğalar 9500 doları gözüne kestirdi: Peki ya sonrası?4 saatlik fiyatlara baktığımızda yükselen koridor formu oldukça belirdin gözleniyor. Ayrıca RSI değerleri yükseliş trendinde ve bu durum pozitif algılanabilir. 4 saatlik fiyatlardan elde edilen verilere göre boğalar kısa sürede 9,415 doları test edebilir.

koinmedya_brave

Boğalar 9500 Boğalar 9500 doları gözüne kestirdi: Peki ya sonrası?

Aşağıdaki grafikte ise günlük Bitcoin fiyatlarındaki değişimi görüyor. Bitcoin günlük fiyatlardaki trendi takip ettiğinde sarı alan ile gösterilen direnç bölgesine ulaşması bekleniyor. Sarı alandaki direnç hattı 9,450 – 9,550 dolar arasında oluşuyor.

Boğalar 9500 Boğalar 9500 doları gözüne kestirdi: Peki ya sonrası?Son günlerde Bitcoin fiyatları yatay seyretmesine rağmen altcoinlerde yaşanan kısmi bir canlılığın etkisi ile Bitcoin’in piyasa hakimiyeti azalıyor. CoinMarketCap verilerine göre Bitcoin hakimiyet oranı %62.2’ye kadar geriledi. Tradingview verilerine göre Bitcoin hakimiyet oranı %63.5 civarında.

Aşağıdaki grafikte Tradingview verilerine göre Bitcoin hakimiyet oranlarındaki değişimi görüyoruz.

koinmedya_brave

Boğalar 9500 Boğalar 9500 doları gözüne kestirdi: Peki ya sonrası?

Hakimiyet oran 7 Mayıs’ta %69’a çıkarak yerel maksimum seviyesi oluşturdu. Bu zirvenin oluşmasında Bitcoin ödül yarılaması etkili oldu. Bu tarihten sonra Bitcoin hakimiyet oranı düşüş trendine girdi.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Charles Hoskinson Haskell Cardano 1.0’ı duyurdu!

Coin Ajans

Chainlink LİNK bu sefer de sosyal medyaya el attı! TAKİP ET

Kripto devrimi durdurulamaz hal aldı – Goldman Sachs da oyuna dahil oluyor TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası