CoinAjans.com
Stellar Haberleri

BTC 288 bin doları görürse Bitcoin savaşları başlar TAKİP ET

BTC 288 bin doları görürse Bitcoin savaşları başlar
TAKİP ET 1
huobi_koinmedya

Bitcoin savaşları mı dediniz. Bitcoin stok akış modeline göre 288.000 $ ve daha yüksek tahminlere ulaşması durumunda, dünya “kötü” olacak. PlanB, hükümetler bunun için savaşabilir diyerek uyarıyor.


Bitcoin savaşları

2024 yılına kadar BTC / USD için 288.000 dolarlık bir fiyat tahmininde bulunan  Bitcoin (BTC) fiyat modelinin yaratıcısı, tahminlerinin gerçekleşmesi durumunda Bitcoin savaşlarının başlayacağını ifade ediyor.

5 Mayıs’ta Stephan Livera podcast’inin son yayınında konuşan PlanB, Bitcoin boğa senaryosunun sonuçları hakkında uyarılarda bulundu.

PlanB: Bitcoin 288 bin dolar olunca dünya “kötü” olacak

Stok akış modelinin en sonki hali S2FX, geçen hafta piyasaya sürüldü ve ortalama Bitcoin fiyat beklentilerini önceki sürüme kıyasla beş kat artırdı.

İlgili yazı için bakınız: Bu Bitcoin fiyat indikatörü artık çalışmıyor: Analist PlanB

bybit_koinmedya

PlanB için, stok akış modeline paralel olarak büyüklük sırasıyla artan BTC / USD memnuniyetinin açık olmasına rağmen, sonuç sorunsuz olmayacak.

“Model başarılı olursa son derece karamsar görüşlere sahibim. Çünkü model başarılı olursa güzel bir resim ortaya çıkmayacak. Kötü olacak, belki savaş olacak – insanların Bitcoinleri var, bazı insanların Bitcoin’i yok, bazı ülkelerin Bitcoinleri olacak, bazılarının Bitcoinleri olmayacak. ABD doları ezerv para birimi özelliğini kaybedecek. Muhtemelen de statüler jeopolitik ve askeri olacak.”

 

Bitcoin savaşları
Bitcoin savaşları

Stok akış modeli kırılırsa yeni bir model ortaya çıkacak

Bazılarının beklentileri olarak gördüklerinin aksine PlanB, modelin kırılması halinde sosyal medyada varlığını sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

“Konu bu değil; O zaman düşüneceğim, çünkü farklı bir modele ihtiyacımız olacak.”

Eleştirmenler stok akış modelini eleştirmeye devam ediyor. Bitfinex Bitcoin balinası J0E007, Vitalik Buterin ve diğerleri bu eleştirmenler içerisinde yer alıyor.

PlanB, modeli itibarsızlaştırmaya çalışanların kanıt ya da açıkça doğru olan alternatif bir teori ortaya koyamadığını savunuyor.

Beş gün içinde, üçüncü Bitcoin yarılanması gerçekleşecek. Bakalım stok akış modelinin işaret ettiği 288.000 dolarlık değer süreç içerisinde gerçekleşecek mi bekleyip göreceğiz.

Kaynak

İlgili Haberler

Analist yorumu: ‘Bitcoin 100 bin dolar olacak ve yapabileceğiniz hiçbir şey yok’ TAKİP ET

Stellar XLM arzı ile ilgili önemli gelişme

Coin Ajans

Güncel Binance coin teknik analizi, BNB fiyat grafiği ve BNB/USD paritesi!

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası