CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

BTC’nin 3 bin dolara düştüğünü tahmin eden analistten şok edici Bitcoin tahmini TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Bitcoin fiyatlarında yatay hareket devam ettiği sürece karamsar analizler de eksik olmuyor. Önceki dibi tahmin eden analistten şok edici Bitcoin tahmini geldi.


Şok edici Bitcoin tahmini

Bitcoin yatay hareketini devam ettirdiği süreçte fiyatlarda yoğun dalgalanmaların yaşanacağını öngören analizler dikkat çekiyor. En son Bitcoin’in 3,000 dolar bandına gerilediği tahmin eden yorumcudan şok edici Bitcoin tahmini geldi.

2018 yılının ilk ayında Bitcoin 20 bin doları kırarak tarihi rekor kırdı. Aynı yılın 12’inci ayında Bitcoin 3,200 dolar bandına geriledi. Bitcoin’deki bu düşüşü tahmin eden ve yaklaşık 60 bin aktif takipçisi olan Benjamin Blunts’tan bahsediyoruz. Blunts bu sefer BTC/USD paritesinin 8,300 dolara kadar gerileyebileceği konusunda takipçilerini uyarıyor.

Benjamin Blunts’ın Bitcoin hakkında ilginç bir konjonktür teorisi var. Bu teoriye göre Bitcoin düşüş trendinde sıralı 5 dalga gösteriyor. Bu dalgaların 3’üncüsünde fiyatlar yükseliyor. Kalan ikisinde ise düşüş devam ediyor. Blunt, Bitcoin’in ilk önce 9,150 dolarlık desteği kaybedeceğini sonrasında 8,800’lük destek seviyesini de kaybederek hızlıca 8,300 doları göreceğini iddia ediyor.

koinmedya_brave

Aşağıda Benjamin Blunts’ın Bitcoin analizini görüyoruz.

şok edici Bitcoin tahmini BTC’nin 3 bin dolara düştüğünü tahmin eden analistten şok edici Bitcoin tahmini

Chicago Emtia Borsasının (CME) geçtiğimiz hafta verilerine göre Bitcoin short pozisyonu alan yatırımcı sayısında artış dikkat çekiyor. Bitcoinist’in dün yayınladığı analizde CME borsasında kurumsal hesapların aldığı pozisyonda Bitcoin Short sözleşmesi sayısı 2,000 fark atıyor. Bitcoinist’in iddiasına göre makas en son bu kadar açıldığında Bitcoin fiyatlarında ciddi düzeltme yaşandı.

Yukarıdaki manzaranın aksine Grayscale yatırım şirketi kripto para portföyü içesindeki Bitcoin’in payını %0.5 arttırdı.

koinmedya_brave

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Bitcoin yarılaması bugün: Bitcoin halvingin sonuçları diğerleriyle aynı mı olacak? TAKİP ET

MetaMask’te 5x keskin yükseliş TAKİP ET

Coinajans.com

2020 Ethereum fiyat tahmini

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası