CoinAjans.com
Kriptopara Haber

BtcTurk, ödenmiş sermayesini 15 milyon TL’ye yükseltiyor

kripto para haber coinajans

Güvenle ve kolayca Bitcoin alım satım imkânı sunan kripto para işlem platformu BtcTurk, sektöre duyduğu güvenle sermaye artırımı kararı alarak ödenmiş sermayesini neredeyse iki katı artırıp 15 milyon TL’ye yükseltiyor.

Özgür Güneri: “Tüm paydaşlarımıza güven vermeye devam edeceğiz”

BtcTurk CEO’su Özgür Güneri, konuyla ilgili açıklamasında “BtcTurk’ün Türkiye’deki kripto para alım satım platformları arasında lider kuruluş olarak sermaye artırımına gittiklerini belirterek ‘Bugün BtcTurk olarak 81 ilde 850 bini aşan kullanıcıya hizmet veriyor, onların varlıklarının ve verilerinin güvenliğine hassasiyetle yaklaşıyoruz. Kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun için de kurulduğumuz günden bu yana sektöre ve işimize yatırım yapmayı aralıksız sürdürüyoruz. Türkiye’nin geleceğine, dijital ekonomisine, dinamizmine olan inancımız doğrultusunda genel kurulumuzun aldığı karar ile 7. yaşımızı kutladığımız bu günlerde ödenmiş sermayemizi 9 milyon TL’den 15 milyon TL’ye yükseltiyoruz. Yatırımlarımızı sürdürerek tüm paydaşlarımıza güven vermeye devam edeceğiz” dedi.

2013 yılında kurulan ve CEO’luğu Özgür Güneri’nin yaptığı BtcTurk, Türkiye’nin ilk ve dünyanın dördüncü kripto alım satım platformu olarak hizmet veriyor. 1 Temmuz 2013’te TL ile ilk Bitcoin alım satımına aracılık eden BtcTurk’ün 90’dan fazla çalışan bulunuyor. Eliptik Yazılım ve Ticaret A.Ş. tarafından yönetilen BtcTurk, Türkiye’nin 81 ilinden 850 bin kullanıcıya 7/24 hizmet sunuyor.

En güncel gelişmelerden hemen haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Huobi Türkiye ayda iki kez webinar düzenleyecek: “Huobilgi”

Coinbase Wallet’a bir dizi yeni özellik eklendi

Coin Ajans

Google Ünlü Ethereum Uygulamasını Kaldırdı!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası