CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Bu 2 altcoin muhteşem yolculuk için BTC’yi bekliyor TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

2 altcoin muhteşem yolculuk için BTC’nin hareketini bekliyor. Ancak 9,300 dolar seviyesinden yeniden sıçrama yapan Bitcoin’in bu hareketi pek de başarılı olmuş denemez.


Bu destek seviyesinden sıçradıktan sonra kral kripto 9,600 dolar bölgesinde yerleşmeyi denedi fakat bocaladı. Böylece 9,500 dolar bölgesinde direnmeyi tüm hafta sonu boyunca sürdürdü. Bu sadece Bitcoin için olmadı. Marketin büyük bölümü de aynı şekilde dalgalandı.

2 altcoin muhteşem yolculuk için bekliyor

Üst sıralardaki altcoinlerden bazıları bir ralli için haftalardır hazırlanıyordu. Ancak Bitcoin tarafından son günlerde tutuldular. Ancak bunlardan 2 altcoin muhteşem yolculuk planlarını harekete geçirmek için hazır görünüyor. Gerçekleşecek küçük bir fiyat hareketi, bunların yeni zirveler oluşturmalarını sağlayabilir. Ethereum ve Cardano birkaç haftadır inanılmaz gelişmeler gösterdi.

Bakınız:Bitcoin yatırımcısı “kâr cebe yakışır” moduna geçti

koinmedya_brave

Bu gelişmeler neticesinde 2 coin alt seviyelerdeki yükseltileri geçti ve gelecek haftalarda muazzam seviyelere ulaşmaları bekleniyor. Fakat bütün bunlar, Bitcoin’in 10 bin dolara çıkmayı başaramaması nedeniyle engelleniyor gibi görünüyor.

Cardano 0.1 doların üzerine kırılmak için hazırlanırken, Ethereum 300 dolara gözünü dikmiş görünüyor. Bu 2 coin, Bitcoin 10 bin doları geçtiği esnada, sırasıyla 250 dolar ve 0.085 dolardaki dirençleri kırdı. Fakat Bitcoin’in geri çekilmesiyle onlar da geri çekildi. Şimdi ikisi de, sırayla 237 dolar ve 0.070 dolardaki desteğin hemen üzerinde oturuyorlar.

Ayın başlarındaki performanslarıyla bu iki coinin alt sezonunu tetikleme ihtimalleri vardı. Fakat Bitcoin ile birlikte hareketleri nedeniyle öyle görünüyor ki alt sezonu şimdilik halının altına süpürüldü.

Bicoin’in hafta sonundaki hareketi endişelendiriyor

Bitcoin’in ticaret volümü bu hafta sonu çöküşteydi. Bu, yatırımcıların volatiliteye azalan ilgisini gösteriyor. Düşük volatilite nedeniyle hafta sonuna doğru ticaret aktivitesi düştü.

koinmedya_brave

Hafta sonu Bitcoin yatay hareketini sürdürdü. Dijital varlık mevcut aralığını sıkılaştırarak hafta sonu 9,400 civarındaki fiyatını, 100 dolar aralığında tuttu. Sonuç olarak sonraki hareketi tahminlerden uzak kaldı.

Pek çok metrik, Bitcoin’in yükseleceğini söylüyor. Fakat yeni düşmelere yakınlığı ve yatay ticareti nedeniyle, tüccarlar kısa dönemde ana hedefi olan 10 bin dolara ulaşma ihtimaline şüpheyle bakıyorlar.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Cointelegraph raporu: Halving sonrası Bitcoin yatırımcılarının yönü TAKİP ET

Zamanında Bitcoin alsaydık bugün kaç dolarımız olurdu? (2015’te 1000 dolarlık) TAKİP ET

Ethereum yön değişimi işaretleri sergiliyor – 150 doları görür mü?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası