CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bu 3 Faktör, Bitcoin’in Yakında Güçlü Bir Patlama Göreceğine İşaret Ediyor!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Perşembe günü, ABD Emtia Vadeli İşlemler Ticaret Komisyonu (CFTC), BitMEX ve tüm bağlı kuruluşlarına karşı çeşitli suçlamalarda bulundu. CFTC, BitMEX’in gerekli prosedürleri uygulamayarak kara para aklamayı desteklemenin yanı sıra yasadışı olarak çalıştığını da iddia ediyor. Bu haberin ardından Bitcoin ve altcoin’lerde sert hareketler görüldü. Ancak analistlere göre, piyasa toparlanmaya başladı ve Bitcoin’in yakında güçlü bir patlanma görmesi bekleniyor.

Bu 3 Faktör, Bitcoin’in Yakında Güçlü Bir Patlama Göreceğine İşaret Ediyor! 3

Crypto Hamster’a göre, bu metrikler Bitcoin’i yeni zirvelere göndermek için hazır!

Bitcoin’in fiyat hareketleri, piyasalar aşırı derecede kararsız hale geldiği için son birkaç günde aşırı bir sıkışma yaşadı. Popüler bir trader olan Crypto Hamster’a göre, üç teknik trend kripto para biriminin güçlü bir kırılma geçirmeye hazır olduğunu gösteriyor. Bu trendler aşağıdaki gibidir:

  • Analiste göre, Bitcoin simetrik bir üçgen formasyonunda ve üçgenin zirvesine ulaştı. Bu Crypto Hamster’a göre, yakında BTC’nin güçlü bir kırılma göreceğini gösteriyor.
  • Crypto Hamster’a göre, Bitcoin’in piyasa hacmi düşüyor, bu da yakında bir kırılmanın gerçekleşeceğini gösteriyor.
  • Analiste göre, bir saatlik Bollinger Bantları’nın genişliği giderek daralıyor.

Medyanın güçlü bir piyasa manipülatöründen başka bir şey olmadığını anladığınızda, karşı ticarete başlayabilirsiniz. Yansıtmayan insanlar, korkuyla yayılan haberlerle panik döker, zeki insanlar buna güvenir. Her BTC ve ETH düşüşünü satın alan FA değişmedi. Ne tür bir insansın?

BTC’nin daha yüksek seviyelere doğru patlamaya hazır olduğunu iddia etti. Analistin, Bitcoin konusunda bu kadar iyimser olmasının nedeni, el değiştiren kripto paralardaki ani artıştır. Analiste göre, bu genellikle BTC’nin orta vadeli bir dönüm noktasındayken meydana gelir. Örneğin, Temmuz ayındaki dalgalanmadan önce, kripto paralar el değiştirerek Bitcoin’i yükseltti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Forbes: “Trump’ın 2 Trilyon Dolarlık Paketi Bitcoin’e Talebi Uçuracak”

Coin Ajans

Binance, Kendi Bitcoin Borsasını Kurmak İsteyenler İçin Bulut Hizmeti Sunacak!

Coin Ajans

Bitcoin küresel piyasalarla pozitif korelasyonunu sürdürüyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası