CoinAjans.com
Altcoin

Bu 9 Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Ünlü Şirketten “En İyi Teknoloji” Rozeti!

Kriptokoin olarak geçtiğimiz günlerde derecelendirme devi Weiss Ratings’in yatırım riski çok yüksek olarak tasnif ettiği altcoin’lerin listesini paylaştık. Yakın zamanda Weiss Ratings, teknolojik altyapısını baz alarak “mükemmel” ve “iyi” olarak tasnif ettiği altcoin’leri de açıkladı. Birlikte bu şanslı kripto paraların hangileri olduğuna bakalım…

FairSpin

Weiss Ratings, altcoin’leri teknolojik altyapısına göre sıraladı

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve altcoin derecelendirme devi Weiss Ratings, en az 1 milyon dolar ve üzeri bir piyasa değerine sahip olan kripto paralar arasında en yüksek yatırım riskini barındıran altcoin’lerin listesini paylaştı. Bu önemli raporun ardından derecelendirme şirketi Weiss Ratings, yaptığı değerlendirmeler sonucunda piyasadaki mevcut kripto paralar arasında en iyi teknolojiye sahip olanları açıkladı.

StormGain

Weiss Ratings, dönemsel olarak kripto paralara yönelik çeşitli kategorilerde raporlar paylaşıyor. Ünlü şirket, bu sefer kripto paraları teknolojilerine göre tasnif etti ve beş ayrı kategoride sınıflandırdı: çok zayıf, zayıf, ortalama, iyi ve mükemmel. Sonuçlar; çok zayıf, zayıf ve ortalama notlarını alan altcoin’ler ve yatırımcıları için üzücü olsa da iyi ve mükemmel derecelerini kapan altcoin’ler ve yatırımcıları için ise yüz güldürüyor.

İşte derecelendirme devine göre, en iyi teknolojiye sahip altcoin’lerin listesi

Derecelendirme devi Weiss Ratings’in en iyi teknolojiye sahip olarak etiketlediği kripto paraları  başka bir deyişle Weiss Ratings’den teknoloji alanında “İyi” ve “Mükemmel” derecelendirmelerini alan altcoin’leri değerlendirelim. Ünlü şirketten “Mükemmel” derecesini alan dört şanslı altcoin var. Bu altcoin’ler; Tezos, Cardano, Fantom ve Cosmos’dur.

“İşte Derecelendirme Devinden “Yatırım Riski Çok Yüksek” Etiketi Alan Altcoin’ler” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Kriptokoin.com haberleri artık Vonelon’da! Kripto dünyasında öne çıkan haberleri, videoları ve tweetleri kripto para kategorisinde takip edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da

Coin Ajans

Güncel Chainlink haberleri: Chainlink Çin’in resmi blockchain’i ile birlikte çalışıyor

Analist uyarıyor: Ripple, Bitcoin fiyatı karşısında daha fazla düşüş kaydedebilir!

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası