CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bu Altcoin Bitcoin, Ripple ve Ethereum’u Sollayarak Yüzde 400 Arttı!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Bitcoin kısa süre önce 6 bin dolarlık kritik seviyeyi kırdığı için tüm piyasaya yükseliş eğilimini geri getirdi. Ethereum ve Ripple’da dahil olmak üzere birçok kripto para şu anda yeşil tahtada ticaret yapıyor. Ancak bir altcoin haftalık bazda yüzde 400’lük yükseliş performansı ile göz kamaştırıyor.

Popüler altcoin performansı ile göz kamaştırıyor: Yüzde 400
artış!

Bitcoin yaklaşık 8 bin dolarlık seviyelerden 3.500 dolarlık düşük seviyelere olan sert düşüşünün ardından toparlanıyor. Kripto para kısa süre önce 6 bin dolarlık kritik seviyeyi geride bıraktı ve şu anda 6.300 dolar sınırında ticaret yapıyor. Ethereum ve Ripple’da güçlü artıyor ve yüzde 4’e yakın kazançlar kaydediyor. Neredeyse tüm piyasa sert selloff’tan sonra yeşil tahtaya taşındı. Ancak bir altcoin ise yükseliş performansı ile göz kamaştırıyor. Swipe (SXP) isimli altcoin bugün 0,392 dolar seviyesinden 0,68 dolar seviyesine kadar yükseldi ve günlük bazda yaklaşık yüzde 75 artış kaydetti.

Bu Altcoin Bitcoin, Ripple ve Ethereum’u Sollayarak Yüzde 400 Arttı! 4

Kripto para son 7 gün içinde ise 0,16 dolar seviyesinden 0,79 dolar seviyesine kadar yükseldi ve haftalık bazda yaklaşık yüzde 400 artış kaydetti. Bu altcoin performansı ile top 100’deki tüm kripto paraları geride bırakarak bir yıldız gibi parlıyor. Kripto para birimi, yazım sırasında ise yüzde 55 oranında artışla 0,61 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 37,3 milyon dolarlık bir piyasa değerine sahip. Swipe yazım sırasında piyasa değeriyle 28,5 milyon dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Swipe (SXP) projesi nedir?

Popüler altcoin Swipe (SXP), Ethereum platformunda işlem gören bir kripto para  birimidir. Teknik incelemeye göre Swipe Token, Swipe ürün hattında sunulan hizmetleri besleyen ekosistemin birincil kripto para birimidir. Swipe Token, Ethereum platformunda ERC20 standart tokeni olarak işlem görüyor. 

Bu Altcoin Bitcoin, Ripple ve Ethereum’u Sollayarak Yüzde 400 Arttı! 5

Kripto para projesi kullanıcılarına, rakipsiz müşteri desteği sunuyor. Ayrıca Swipe, kullanıcılarına kripto paralarla işlem yapma imkanı ve çoklu cüzdan desteği ve debit kart da sunuyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için  “Yatırım Devinin Kurucusundan Dudak Uçuklatan Bitcoin, Ripple ve Ethereum Tahmini!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Ünlü Ekonomist: Bitcoin Dünyadaki En Büyük Rezerv Varlığı! Bu Seviyeleri Görecek

Boğalar 14.000 Doları Hedeflerken Bitcoin Kritik Destek Seviyesinin Üzerinde Duruyor

3 Piyasa Devi BTC’nin Sıradaki Hamlesini Yorumladı! İşte Bitcoin Tahminleri

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası