CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Bu analiz Ripple yükselişe devam diyor: Bir terslik olmasın! TAKİP ET

kripto para haber coinajans
huobi_koinmedya

Ripple, 17 cent bandındayken sürpriz biçimde 20 cent’e yükseldi ve şu sıralar 19.5 cent’in üstünde konsolide oluyor. Bu analiz Ripple yükselişe devam eder diyor.


Ripple yükselişe devam eder mi?

6 Temmuz’da bir gün arayla XRP iki gün pump yaşayarak 17.5 cent seviyesinden 20 cent’in üstüne çıktı. Bu pump’ın ardından Ripple’ın XRP’si twitter trafiğinde tüm zamanların rekorunu kırdı. Şu ana kadar XRP hakkında en fazla paylaşımda bulunan gün oldu.

Ripple bu tarihten sonra 19.5 cent’in üstünde konsolide oluyor. Coin Idol’da yayınlanan analize göre Ripple, 12 ve 26 günlük hareketli ortalama seviyelerinin üstünde tutunuyor. Bu analizde göre XRP 12 ve 26 günlük EMA’nın üstünde tutunabilirse yeni bir direnç testi gelebilir. XRP ilk önce 21 cent’lik direnci sonrasında ise 23.5 cent’lik direnci kırabilir.

Ripple yükselişe devam Bu analiz Ripple yükselişe devam diyor: Bir terslik olmasın!Ancak Finder.com’un 28 yönetici ile yaptığı anket sonuçları, Ripple yatırımcılarını pek de memnun etmeyecek cinsten. Yöneticilere kripto paraların geleceği hakkındaki görüşleri soruluyor ve bu konuda anket gerçekleştiriliyor. Ankete katılan 28 yöneticinin gelecek algısının en olumsuz olduğu kripto paralardan birisi ne yazık ki Ripple’ın XRP’si. Ripple ve Bitcoin Cash konusunda şirket yöneticilerinin algısı %63 oranında negatif.

koinmedya_brave

Ripple yükselişe devam Bu analiz Ripple yükselişe devam diyor: Bir terslik olmasın!Ripple’ın XRP’si hakkında pozitifim diyen oranı sadece %4. Bu oranı kişi sayısına çevirirsek 28 yöneticiden sadece 1 kişi Ripple hakkında pozitif olduğunu açıklamış.

Ripple’ın XRP’si Ocak 2018’de 3.84 doları görerek tüm zamanların rekorunu kırdı. XRP, bu tarihten beri sürekli değer kaybediyor. XRP değer kaybında Ripple’ın yüksek arzının etkili olduğu düşünülüyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Güncel EOS teknik analiz, EOS fiyat grafiği ve EOSUSD paritesi! TAKİP ET

Ripple için daha kötü günler mi geliyor? ABD borsaları tetikte!

Bitcoin’in 27.000’de mola verdikten sonra Altcoin’lerde hareket başladı

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası