CoinAjans.com
Kriptopara Haber

Bu DeFi tokenı Binance’te listelendikten sonra yüzde 1000 arttı

kripto para haber coinajans

Kripto Para Haber – Binance desteklemeye başladıktan saatler sonra 1inch 0,2 dolardan 2,60 dolara çıktı.

Devasa yükseliş

Verim çiftçileri ve DeFi token meraklıları, nispeten genç ve bilinmeyen bir token olan 1inch sayesinde kesinlikle mutlu bir Noel geçirdi ve birkaç saat içinde en büyük piyasa değerine sahip ilk 100 kripto para birimindeki diğer birçok kripto para biriminin performansını aştı.

1inch, çeşitli borsalardan likidite sağlayan ve tek bir işlemi birden fazla merkezi olmayan borsaya yaymak için akıllı sözleşmesini kullanmayı mümkün kılan merkezi olmayan bir borsa toplayıcısıdır.

Protokol bir DAO tarafından yönetiliyor. 1inch 2019’dan beri geliştirilmektedir ve Binance Labs, Galaxy Digital, Greenfield One, Libertus Capital, Dragonfly Capital, FTX, IOSG, LAUNCHub Ventures ve Divergence Ventures’tan fon almıştır.

1inch Binance’te listelendikten sonra % 1000 arttı

2020 Noelinde Binance, 1inch desteğini duyurarak topluluğu şaşırttı. Tweet, birkaç saat içinde 700’den fazla beğeni aldı ve Crypto Twitter’ın her tarafına yayıldı.

Bu DeFi tokenı Binance’te listelendikten sonra yüzde 1000 arttı 4

Token ticareti başladığında,%1200 artış oldu. fiyat 0,2 dolardan 2,60 dolara ulaşarak günlük işlem hacmi 106 milyon doları aştı. %1000’in üzerindeki bu artış, şüphesiz Noel boyunca DeFi hayranlarının coşkusunu daha da artıracak.

Bu haber ilk defa cryptopotato’da yayınlanmıştır


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


 

İlgili Haberler

Binance Yeni Bir Kripto Para Borsası Açıyor!

Kripto Para Sektörünü Sarsan Olayın Tanığı Konuştu: Ambargolar Konuşulmadı

Coin Ajans

Kripto borsaları en büyük doğrulayıcılara dönüşüyor – Neler oluyor?

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası