CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Bu hafta ağzınızı açıta bırakabilecek 5 kripto para TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Bu 5 kripto para çoğu kripto para yatırımcısının radarında ve bu haftaki performansı piyasaların kaderini derinden etkileyecek potansiyele sahip. Bu kripto paraların ilk sırasında tabi ki Bitcoin var. Diğerleri Ethereum, ADA, LEO ve XMR.


Nazarlar bu  5 kripto para üzerinde!

Bitcoin

Bitcoin, 2 Haziran’da 10 bin doları test etmişti ve kademeli olarak 9 bin dolar bandına doğru geriliyor. Son hafta fiyatlar genelde 9,300-9,400 aralığında dalgalandı. Bitcoin’in trend çizgisi hala pozitif. Ancak BTC 10 bin dolarlık direnci aşacak motivasyondan şimdilik uzak.

5 kripto paraLütfen Bkz: Kaldıraçlı işlemler rehberi: Bitcoin short ve long nedir? Margin işlemler nasıl açılır? Detaylı anlatım

koinmedya_brave

Ethereum

Ethereum boğaları da Bitcoin boğaları gibi yorgun. İki kripto para Mart ayından beri güçlü bir performans sergileyerek Mart krizi öncesi fiyatlarına yaklaştı. Ancak Bitcoin 10 bin dolarlık güçlü dirençle karşılaştığı gibi Ethereum’un da 250 dolarlık direnç seviyesi ile başı belada. Belki ilerleyen süreçte DEFI ve Ethereum 2.0 güncellemesi, Ethereum’un 250 dolarlık direnci kıracak moralin oluşmasına yardım edebilir.

5 kripto paraEthereum trend çizgisi hala pozitif ve fiyatlar 230 dolar civarında konsolide oluyor. Ethereum destek seviyesi ise 217 dola civarında.

Lütfen Bkz: Güncel Ethereum teknik analizi, Ethereum fiyat grafiği ve ETH/USD paritesi

koinmedya_brave

Cardano (ADA)

Cardano’nun Shelley güncellemesi, Ethereum 2.0 güncellemesine benzetiliyor. Shelley güncellemesinin etkisi ile ADA, Mayıs ayının sonunda mükemmel bir rüzgar yakalayarak fiyatlarını 5 cent bandından 9 cent bandına taşıdı. Şu anda fiyatlar 8 cent civarında konsolide oluyor. ADA, top 10’un güçlü adaylarından.

5 kripto para Bu hafta ağzınızı açıta bırakabilecek 5 kripto paraUNUS SED LEO (LEO)

Bu haberde listelediğimiz kripto paralar içerisinde nispeten en istikrarlı kripto para Leo. Mart krizinde Leo’nun değeri 1 dolar seviyesinden 84 cent’e kadar geriledi. Bu krizde Leo fiyatlarında %15 gibi erime yaşanırken Bitcoin, Ethereum ve diğer kripto paralardaki değer kaybı ise daha yüksekti. Leo, yazının kaleme alındığı saatte 1.17 dolar bandında işlem görüyor.

5 kripto para Bu hafta ağzınızı açıta bırakabilecek 5 kripto paraMonero (XMR)

Diğer kripto paralara nazaran mahremiyeti ve gizliliği önceleyen XMR, diğer kripto paralara kısyasla bazı ülkelerde kullanımı yasak. Buna rağmen mahremiyet öncelikli bir kripto para olduğu için bazı çevrelerce ciddi talep görüyor. XMR fiyatları da uzun vadede yükselen trend gösteriyor.

5 kripto para Bu hafta ağzınızı açıta bırakabilecek 5 kripto paraKaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Paypal söylentisi Bitcoin fiyatını 12 bin dolara taşır mı? TAKİP ET

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, DAO hack olayıyla ilgili konuştu

Coin Ajans

Ripple oyun endüstrisine göz kırpıyor TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası