CoinAjans.com
Litecoin Haberleri

Bu hafta gözünüz bu 5 coinde olsun! TAKİP ET

litecoin haberleri coinajans
huobi_koinmedya

Bu hafta gözler bu 5 coinde. Bu kripto paraların göstereceği performans piyasaların yönünü belirleyecek.


Gözler bu 5 coinde!

Toplam kripto para piyasalarının değeri 300 milyar dolarlık sınırı aştı. Bitcoin ise tekrardan 10 bin doların üstünde. İlk başlarda Chainlink, DeFi tokenları, Doge ve VeChain gibi kripto paralarda başlayan canlılık artık eski nesil kripto paralara da yansı. Son günlerde Ethereum ve Ripple fiyatları da dolar karşısında değer kazanıyor. Bu hafta kripto para piyasalarının kaderi aşağıda bahsedeceğimiz 5 kripto paranın kaderiyle birebir ilişkili.

Bitcoin

Piyasanın kaderini belirleyecek ilk kripto para şüphesiz Bitcoin. Geçmiş dönemlerde Bitcoin ve altcoin fiyatları arasında yüksek ve pozitif bir ilişkinin varlığını gördük. Bu nedenle kripto para piyasalarındaki değer artışının devamı için lider kripto BTC fiyatları değer kazanmaya devam etmeli. Aşağıda BTC grafiğini görüyoruz.

koinmedya_brave

5 coinde Bu hafta gözünüz bu 5 coinde olsun!Bitcoin kritik direnç seviyesi 10,400’ü kırar ve tutunursa BTC’nin 14,000 dolara kadar yolu var.

Ethereum

Ethereum ve birazdan bahsedeceğimiz Cardano kripto para piyasalarında PoS devrimini gerçekleştirebilecek iki önemli kripto para. Ethereum 2.0 güncellemesi ile Ethereum, kripto para piyasalarını PoW yükünden kurtarabilir. PoW tipi madencilikte blockchain ağının işletilmesi için yüksek enerji ve donanım gücüne ihtiyaç duyuluyor. Bu durum hem aşırı maliyetlere hem de blockchain ağlarının aşırı hantallaşmasına neden oluyor.

5 coinde Bu hafta gözünüz bu 5 coinde olsun!Ethereum uzun süredir mücadele ettiği 250 dolarlık direnci kırdı ve son 13 ayın rekorunu kırarak 300 doları aştı.

koinmedya_brave

Cardano (ADA)

Cardano blockchain’i de Ethereum gibi PoS tipi madenciliğe geçiş için yoğun bir çalışma yürütüyor. Cardano’nun yeni ağı ise Shelley olarak adlandırılıyor. Cardano’da Shelley çalışmaları netleştikçe ADA/USD paritesi değer kazanıyor. ADA son 2 ay içerisinde değerini 8 cent’ten 15 cent’in üstüne taşıdı. Değerini neredeyse %100 arttırdı.

5 coinde Bu hafta gözünüz bu 5 coinde olsun!Cardano yazının kaleme alındığı saatte 14 cent’ten işlem görüyor.

Crypto.com (CRO)

2018 kripto balonundan sonra piyasaya sürülen Crypto.com’un değerinde Mart krizinden sonra sürekli değer artışı yaşanıyor. Öyle ki Crypto.com tarihinin en yüksek değerine bugün (27.07.2020) 15.88 cent’e çıkarak gördü.

5 coinde Bu hafta gözünüz bu 5 coinde olsun!CRO için en istikrarlı yükseliş trendine sahip kripto para dersek abartmış olmayız.

Monero (XMR)

Mahremiyet ve gizlilik tokenı Monero, Coinbase ve Binance.us gibi regüle olmuş borsalarda listelenmiyor. Ancak küresel anlamda XMR’a yönelik ciddi bir talep var. Monero yazının kaleme alındığı saatte 76.50 dolardan işlem görüyor.

5 coinde Bu hafta gözünüz bu 5 coinde olsun!Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Tron, BoA’nın Justin Sun hesabını kapatmasına sert tepki gösterdi

Coin Ajans

FUD TV’ye göre bu iki proje yeni Link olabilir! TAKİP ET

Gözde 3 coin: Doge, Link ve Ripple fiyat analizi ve hedefi TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası