CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bu Patern Bitcoin İçin Sıradaki Seviyeyi İşaretledi – Dump mı Geliyor?

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin – Kripto para piyasasında bir belirsizlik havası var. Çoğu altcoin Bitcoin konsolide olmaya devam ederken daha da düşüyor.

Analistler, henüz herhangi bir belirleyici hareket yapmadığı için, kripto para biriminin yakın vadede nereye yöneleceğinden emin değil gibi görünüyor.

Bir trader, BTC’nin şu anda, hareketli ortalamalarının ikisi arasında düşüş eğilimi gösteren bir teknik kesişme sürecinde olduğunu belirtiyor.

Bunun kapıları önemli ölçüde daha düşük bir hareket için açabileceğini, hatta gözünü 9.500 dolara dikebileceğini belirtiyor.

Yatırımcılar piyasanın görünümü konusunda kararsız kaldıkça Bitcoin ve çoğu altcoin konsolide oluyor.

Borsa, son birkaç gün içinde istikrar kazanabildi ve bu durum, daha önce BTC’ye uygulanan baskının bir kısmını ortadan kaldırabilecek olumlu bir gelişme aslında.

Tüm piyasanın bundan sonra nereye yöneleceği hala belirsiz olsa da, bir analist Bitcoin’in 50 günlük hareketli ortalamasının şu anda 100 günlük hareketli ortalamanın altından geçtiğini gözlemledi.

Bu vaziyet, ayı geçişi olarak bilinir ve BTC için olumsuz tarafın yakın olduğunu gösterebilir.

Analistin BTC’nin bir sonraki trend olabileceğine inandığı yere gelince, burada teknik destek seviyesi olduğu için 9.500 dolar seviyesi dikkat çekiyor.

İvme Durduğunda Bitcoin Konsolidasyon Aşamasına Devam Ediyor

Bitcoin, şu anki 10.700 $’lık fiyatıyla marjinal olarak işlem görüyor. Bu seviye kripto para biriminin son birkaç gündür işlem gördüğü yer.

Geçen hafta, kripto para birimi yavaş yavaş yükseldi ve son zamanlarda 10.500 ila 10.600 dolar arasındaki önceki konsolidasyon aralığından çıktı.

Bu dar aralığın üst sınırının üzerindeki kırılma umut vericiydi ve bir miktar ivme uyandırdı, ancak kısa ömürlü olduğu kanıtlandı.

Bitcoin İçin 9.500 Dolar Sesleri

Bir analist, kripto para biriminin bundan sonra nereye yönelebileceği hakkında konuşurken, şu anda 9.500 dolara doğru aşağı yönlü bir hareket beklediğini açıkladı.

İki önemli hareketli ortalama arasında düşüş eğilimi olduğuna işaret ediyor ve bunun, yaklaşık 9.500 dolar olan 200 günlük hareketli ortalama desteğine doğru bir hareketin yakın olduğunu gösterebileceğine dikkat çekiyor.

Bitcoin

Borsa toparlanmaya başlamaz ve bir Bitcoin pump hareketi için harici bir katalizör oluşturmazsa, fiyatı yakında düşmeye başlayabilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

İlgili Haberler

Bitcoin Son 5 Haftanın En Yüksek Seviyesini Yakaladı – Sırada Ne Var?

26 Aralık 2019: Kripto para pazarlarında son durum

Coin Ajans

ABD Hükümeti 40 Milyon Dolarlık Bitcoin Satışını Gerçekleştirdi

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası