CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Bu Ürkütücü Fraktala Göre, Bitcoin’de Sırada Bu Seviyeler Var!

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Son birkaç gün içinde, Bitcoin boğa trendi izlemeye başladı; Geçen hafta sonu 8.400 dolara ulaştığından beri, önde gelen kripto para biriminin fiyatı Cumartesi sabahı 9.250 dolara yükseldi. Bu fiyat hareketinin daha da büyük kazanımların öncüsü olduğunu söyleyen birçok iyimserle birlikte Bloomberg, BTC’nin yakında 10.600 dolara vurabileceğini öngördü. Ancak iki önemli kripto para birimi yatırımcısından gelen iki analiz, Bitcoin’in önümüzdeki haftalarda muhtemelen 8.400 dolara döneceğini gösteriyor.

Hsaka’nın fraktalına göre, Bitcoin muhtemelen 8.400 dolara dönecek

Tanınmış kripto para birimi analisti Hsaka yakın zamanda aşağıdaki grafikleri paylaştı ve Ekim 2019’dan dört saatlik bir Bitcoin grafiği ile bu ayın iki saatlik tablosu arasında ürkütücü benzerlikler olduğunu gösterdi. Her iki grafik de tanımlanmış bir işlem aralığına, aralık içinde azalan bir kanala, o kanaldan başka bir azalan kanala olan ralliye ve statik tepeye sahip bir aralık sapmasına sahip. Geçmiş grafiğe kıyasla mevcut grafiğin sahip olmadığı tek şey, aralığın altını yeniden test etmek için bir düşüş trendi.

Bu, bu fraktalın tam olarak oynaması durumunda, Bitcoin’in önümüzdeki birkaç gün içinde 8.400 dolardan işlem görmesi için daha düşük bir eğilim göstereceği anlamına geliyor. Bitcoin’in yakında 8.400 dolara döneceğini gösteren sadece Hsaka’nın fraktalı değil. Bitcoin 10.000 doların üzerine çıkarken 6.400 dolara gerileyeceğini önceden tahmin eden bir analist olan Dave, kısa süre önce BTC’nin önümüzdeki haftalarda muhtemelen Nisan ayında 8.400 dolara ulaşacağını gösterdi.

Bu Ürkütücü Fraktala Göre, Bitcoin’de Sırada Bu Seviyeler Var! 3

Kısa vadeli
zayıflık korkusuna rağmen Bitcoin hash rate’ı rekor kırdı!

Bu öngörüye eşlik eden bir grafik, Dave’in bunun gerçekleşmesini beklediğini gösteriyor. Çünkü yerel düşüklere düşen Bitcoin, BTC’nin son iki yıldır genel yörüngesini tahmin eden uzun vadeli bir eğriyi tekrar tekrar gözden geçirme modelini tatmin edecek. Analistler, kısa vadeli zayıflık korkusu bir yana, Bitcoin’in temellerinin kesin olarak olumlu kaldığını söyledi. Sadece bu hafta Blockchain.com’dan elde edilen veriler, Bitcoin ağının hash rate’ının tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 136 exahash (veya 136.000.000 terahash) seviyesine ulaştığını gösterdi. Bu rakam bir yıl öncesine göre neredeyse üç kat daha yüksek.

RookieXBT  Salı günü, hash rate’ın “BTC’nin 20 bin dolarlık tüm zamanların en yüksek seviyesinde olduğu zamana kıyasla yaklaşık %940” olduğunu belirtti. Bu, RookieXBT’nin yazdığı gibi, “Bitcoin’in hiç bu kadar yükseliş göstermediğinin” bir işaretidir. Ayrıca, Hindistan Yüksek Mahkemesi bu hafta Hindistan Rezerv Bankası tarafından bankalara getirilen kısıtlamaları iptal etti. Bu hamle, Reuters tarafından belirtildiği gibi, bankaların  Bitcoin borsalarıyla olan ilişkilerinin önündeki engelleri bir kez daha “sektörün gelişimi için” ortadan kaldırıyor. Kripto paralarla ilgili diğer kritik haberler için “2019 ve 2020 Bitcoin Tahminleri Tutan Analistten Son Dakika BTC Tahmini!” isimli makalemizi inceleyebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

Şant Manukyan’dan Bitcoin Halving Uyarısı

Coin Ajans

Tanınmış CEO’dan 2021 sonu için umut dolu Bitcoin tahmini!

“Kesinlikle Almalısınız!”: İşte CNBC’nin En Ünlü Borsa Uzmanından Altın ve Bitcoin Tahmini

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası