CoinAjans.com
Bitcoin Haberleri

Büyük Balina Satışını Bildi! İşte “0,2 Bitcoin’i 100 Bin Dolara Çıkaran” Analistin Yeni Tahminleri

bitcoin haberleri coinajans.com

Kriptokoin.com – Kısa süre önce  0,2 Bitcoin’i 100 bin dolara dönüştürmeyi başaran anonim trader SalsaTekila, yeni tahminlerini açıkladı. Usta trader, şimdi hem borsa hem de Bitcoin hakkında düşüş uyarıları yapıyor.

Ünlü trader SalsaTekila, hem borsa hem de Bitcoin’de düşüş bekliyor

Ünlü trader SalsaTekila, kısa süre önce S&P 500 Endeksi’nin dalgalanan bir grafiğini paylaştı, rapçi Eminem’den alıntı yaptı ve “şu anda hiçbir şeyde uzun süre kalmak istemediğini” belirtti. Kripto topluluğundaki en şeffaf kişilerden biri olarak tanınan trader, “BTC nükleer bomba atmıyor” diye kendisinin şaşırdığını söylüyor.

Miras ve emtialar geri dönene kadar muhtemelen BTC‘de yeşil düğmemi devre dışı bırakacağım. Tüm bu pazarlar birlikte ağır geliyor, daha ziyade yan çizgide kalın. Cuma günü büyük süre dolacak. Öngörmek yerine yaklaşan hareketlere veya olaylara tepki verin. Bugünün kazancını geri vermeyin…

SalsaTekila, Bitcoin’deki büyük balina satışını doğru bildi

SalsaTekila, daha önceki açıklamalarında kısa vadeli grafiklerde uzun bir mum fitilinin oluşumunu fark ettikten sonra potansiyel bir Bitcoin çöküşü hakkında uyardı. Analist, “flaş döküm riski” nedeniyle tüm Bitcoin pozisyonlarından çıktığını da söyledi. Analistin açıklamalarından kısa süre sonra BTC’de büyük bir balina satışı gerçekleşti.

Bitcoin, yazım sırasında yüzde 1 oranında düşüşle 10.330 dolar seviyesinden işlem görüyor. Kripto paraların amiral gemisi şu anda 191,1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. Bitcoin yazım sırasında piyasa değeriyle 24,5 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin!

İlgili Haberler

İşte Wall Street Efsanesinden İnanılmaz Bitcoin Tahminleri

Twitter’da atışan Kripto fanları için oyunlarda kapışma zamanı!

Coin Ajans

Bitcoin yatay hareket ederken Matic’in göz kamaştırıcı yükselişi devam ediyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası