CoinAjans.com
Stellar Haberleri

Cardano ADA güncellemeleri ile haftaya bomba gibi giriyor TAKİP ET

Cardano ADA güncellemeleri ile haftaya bomba gibi giriyor
TAKİP ET 1
huobi_koinmedya

Cardano ADA güncellemeleri kripto para dünyasında heyecan uyandırmaya devam ediyor. Cardano ADA Mart ortalarından bu yana istikrarlı bir yükseliş trendi izliyor. Dijital varlık, 15 Mart’tan bu yana 0.023 doların altından 0.053 dolara kadar çıkarak iki kattan fazla fiyat artışı yaşadı.


Cardano ADA güncellemeleri

Bu süre zarfında, proje fiyatlarını artıran birkaç önemli gelişme yaşandı. Bunların çoğu, nihayetinde tamamen merkezi olmayan bir Cardano platformunun lansmanına yol açacak olan Shelley Mainnet’in son lansmanına yönelikti.

İlgili yazı için bakınız: Güncel Cardano Rehberi: Cardano/ADA coin nedir, nereden ve nasıl alınır, nasıl üretilir?

Önümüzdeki hafta önemli bir gelişme olması beklenirken, Cardano boğaları fiyatları pompaladı. Charles Hoskinson tarafından yayınlanan bir videoda, F&F Haskell Shelley Testnet’in önümüzdeki hafta ayın 11’inde piyasaya sürüleceğini duyurdu.

bybit_koinmedya

Hoskinson’a göre the Family and Friends (F&F) sürümü, topluluk ve Cardano ekibi arasında bir diyaloga izin verecek. Bu gelişmenin, son lansmandan önce daha iyi ilerlemeye ve düzeltmelere izin vereceği ifade ediliyor.

Cardano boğaları, ADA’nın son 24 saatte tokenı % 4’ün üzerinde pompalamayı başardığını görmek istiyor. Yazının yazıldığı sırada Cardano 0.051 doların üzerine çıktı. Gelecek hafta piyasaya sürülecek olan güncelleme ile birlikte boğalar, geçen ayın sonunda ulaşılan 0,053 dolarlık en yüksek seviyeyi aşmaya çalışacak.

Merkezsizliğin şafağında Hoskinson

Hoskinson videoda bunun Shelley’in lansmanına yönelik son aşama ve son kurulum olduğunu söylüyor. Cardano projesine takılan meraklılar, tamamen merkezi olmayan bir platformun başlatılması için zaman zaman hayal kırıklığına uğradılar.

İlgili yazı için bakınız: Hoskinson, Cardano Shelley güncellemesi için ilk müjdeyi verdi

Ancak, Cardano’yu desteklemeye devam eden Weiss Ratings dahil uzmanlar tarafından belirtildiği gibi, ağın tamamen merkezi olmayan bir şekilde başlatıldığında inanılmaz bir proje olması bekleniyor. Gecikmesi, teknolojinin çalışmasını ve olabildiğince iyi olmasını sağlama gereksinimlerinin bir kanıtı olmuş durumda.

Cardano ADA güncellemeleri kapsamında son adımlar atılırken, ADA fiyatlarının lansman ve testnet başarılarına göre istikrarlı bir şekilde artmaya devam etmesi bekleniyor.

Kaynak

İlgili Haberler

ZRX token Vitalik Buterin açıklamalarından sonra uçuşta TAKİP ET

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Yorum-analiz: Bitcoin düzeltme için hazırlanıyor TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası