CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Cardano CEO’su ‘açtı ağzını yumdu gözünü’ TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Cardano CEO’su Charles Hoskinson, kendi isminin başka bir proje ile anılmasına giderek daha fazla kızıyor. Bahsettiğimiz proje ise Ethereum.


Cardano CEO’su: Artık bana Ethereum kurucu ortağı demeyin

Charles Hoskinson, Input Output Hong Kong’un (IOHK) kurucu ortağı. Cardano blockchain ve ADA coin de IOHK’nin bir projesi. Charles Hoskinson, artık isminin kurucu ortağı olduğu başka bir proje ile anılmasını istemiyor. Bahsettiği proje Ethereum.

IOHK kurucusu, son tweetinde, insanların kendisine Ethereum kurucu ortağı demesini istemediğini belirtti.

Charles Hoskinson şöyle yazdı: “Lütfen bir kez de bana sadece IOHK CEO’su ve Cardano kurucusu deyin. Gerçekten eğer hala “E” sözünü kullanmaya devam ederseniz artık röportaj yok size.”

koinmedya_brave

Ethereum şu an blockchain tabanlı en büyük ikinci platform ve Charles Hoskinson da bu projeyi geliştiren ekipte yer almıştı.

İlgili – Cardano CEO’sundan kriptopara ekosistemi hakkında dikkat çeken açıklama

Buna rağmen daha önce yaptığı açıklamalarda, Ethereum kurucu ortağı olarak anılmak istemediğini bildirmişti.

Cardano CEO'su Charles Hoskinson, kendi isminin başka bir proje ile anılmasına giderek daha fazla kızıyor. Bahsettiğimiz proje ise Ethereum.

koinmedya_brave

Charles Hoskinson, IOHK’yi ise 2015’te Jeremy Wood ile birlikte kurmuştu ve bu şirket merkeziyetsiz servisler sağlayan peer-to-peer inovasyonlara odaklanıyor.

IOHK, kripto paraların yapısı ile ilgili araçlar konusunda çeşitli araştırmalar yapıyor. Ancak daha çok Cardano ve Ethereum Classic projeleri ile biliniyor.

Charles Hoskinson da Ethereum’da sadece altı ay çalıştığını ve IOHK için çok daha fazla zaman harcadığını belirtiyor.

İlgili – Cardano kurucusu Hoskinson: “İnsanlara değil kodlara güvenin”

Hoskinson şöyle diyor: “IOHK’yı 2015 yılında kurduk. 40’tan fazla ülkede 240’ın üzerinde çalışanımız var, devlet sözleşmeleri, AB’den hibeler, çeşitli kripto para birimleri oluşturduk, 60’tan fazla makaleyle dünyanın en büyük CC araştırma grubuna sahibiz.”

Reddit kullanıcı adını da değiştirdi

Bu arada Hoskinson iki gün önce Reddit kullanıcı adını da değiştirdi. Daha önce Reddit’te “ethereumcharles” kullanıcı adını kullanırken, şimdi ise bunun yerine “IOGCharles” kullanıyor.

Yine de bazı topluluk üyeleri, Hoskinson’un bu unvanları istediğinde kullandığını da belirtiyor. Onlara göre Hoskinson kendisini zaman zaman “IOHK CEO’su, Cardano ve Ethereum kurucusu” olarak da adlandırıyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

BTC satmak veya satmamak hangisi mantıklı? TAKİP ET

Western Union, Ripple’ın stratejik ortağını satın alıyor TAKİP ET

XRP rüzgarı yön mü değiştiriyor? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası