CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Cardano CEO’su kripto para piyasasındaki en büyük yalanı açıkladı TAKİP ET

Ethereum haberleri coinajans.com.jpg
huobi_koinmedya

Cardano CEO’su kripto para sektöründeki en büyük yalan konusuna bir röportajında değiniyor. Ona göre herhangi bir platformun artık piyasada hakim olduğunu söylemek yanlış. Ethereum üzerinden örnek vererek, gerçek yaşamda işe yarayacak uygulamalar geliştirmenin asıl hedef olması gerektiğini belirtiyor.


Cardano CEO’su kripto para piyasasındaki en büyük yalanı açıkladı

Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson, kripto para piyasasındaki “en büyük yalanın” her hangi bir platformun baskın oranda benimsenme başardığı ile ilgili olduğunu söylüyor.

Messari’den Ryan Selkis’e verdiği yeni röportajda Hoskinson, Ethereum’un önemli bir ağ etkisi oluşturduğu iddialarının gerçekten çok uzak olduğunu söyledi.

Hoskinson şöyle konuştu: “Bu alanda şimdiye kadar söylenen en büyük yalan bu. Ethereum’un ağ etkisini başardığı yönündeki yalanın neden bu kadar yaygınlık kazandığı da anlaşılabilir.”

koinmedya_brave

İlgili – Cardano CEO’su ‘açtı ağzını yumdu gözünü’

Input Output Hong Kong (IOHK) CEO’su da olan Charles Hoskinson, Ethereum’u da kuran ekipte yer almıştı. Hoskinson, herhangi bir akıllı sözleşme platformunun alanda liderlik koltuğuna oturmayı başarmasının on yıl kadar sürebileceğini vurguluyor. Ona göre Ethereum’un ağ etkisi üzerinde şu an spekülasyon yapmanın bir anlamı yok. Çünkü blockchain sektörü henüz yeni başladı ve gelişiyor.

Cardano CEO’su şöyle devam ediyor: “Onlar (Ethereum) biz burada hakim platformuz diyorlar. Evet, siz hakim platformsunuz. Bu şöyle demekle aynı. Evet siz, okyanusun yanında duran küçük bir göletteki en büyük balıksınız. Şu an hepimiz küçük bir gölette mücadele ediyoruz.”

İlgili – Cardano CEO’sundan kripto para ekosistemi hakkında dikkat çeken açıklama

koinmedya_brave

Hoskinson ayrıca blockchain yarışında kazananı belirlemede daha gerçekçi ölçütler olması gerektiğini vurguluyor. Mesela, gerçek yaşam sorunlarını çözme gibi.

Charles Hoskinson şunları da belirtiyor: “Kazanmak için, kullanım, deneyimler açısında kullanıcılarınıza gerçekten neyin yardımcı olacağını düşünmelisiniz. Şimdi, bunların uygulanabileceği en önemli alanlar neler? Tedarik zinciri, tıbbi kayıtlar, kimlik çözümleri, oylama çözümleri. ”

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Zengin Baba Yoksul Baba’ yazarı Robert Kiyosaki’nin Bitcoin topluluğuna mesajı var TAKİP ET

Kârlılıkta Ethereum Bitcoin’i geçti! TAKİP ET

Visa gözünü Bitcoin ve Ethereum’a dikti! TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası