CoinAjans.com
Cardano Haberleri

Cardano eski desteği test ediyor – Düşüş hızlanır mı?

cardano haberleri coinajans
fairspin_koinmedya

Son zamanlarda altyapısını güçlendiren Cardano eski desteği test ediyor. Buradan bir toparlanma gerçekleşir mi ? Yoksa düşüş daha da hızlanır mı?


Cardano eski desteği kırar mı?

Genel kripto piyasası düşüş eğiliminde olduğundan Cardano (ADA) da alçalan kanal trendinde ilerlemeye devam ediyor. Açıkçası piyasanın biraz daha toparlanmaya ihtiyacı var. Önceki destek 0,0365 dolar seviyesi önemli.

 

Cardano (ADA) güçlü ayı mumlarıyla hareket etmeye devam ediyor. Günün başlangıcından beri  yaşanan genel düşüş Cardano’yu da etkiledi ve düşüş trendine soktu. Günlük grafiğe baktığımızda  9 ve 21 günlük hareketli ortalamaların altında devam eden bir düşüş trendi var. Mumlar Cardano eski desteği olan 0.0365 dolar seviyesine dayanmış durumda. Potansiyel bir yükselişte fiyat kendini rahatlıkla 0.0380 dolara atacaktır. Bu seviyeler de zaten 21 günlük hareketli ortalamanın bulunduğu seviyeler.

Düşüş baskısının devam etmesi durumunda kötü senaryo bizi 0.0360 dolar, 0.0351 dolar ve 0.0345 dolar desteklerine götürecektir. İyimser tabloda ise yukarıda bizi bekleyen dirençler  0,0390 dolar , 0,0395 dolar ve 0.0400 dolar olarak karşımıza çıkıyor. Şu anda MACD sinyal hatları negatif tarafta. Bu da bizi devam eden ayı baskısına ve Cardano eski desteği olan 0.0365 dolara götürüyor.

ADA/BTC paritesi ne durumda?

 

Bu ayın başından beri ADA/BTC paritesinin kararsız olduğunu söyleyebiliriz. Fakat yakın zamanda parite 9 günlük hareketli ortalamaları kırarak 516 satoşi (SAT) direncine ulaştı. Alıcıların artmasıyla rahatlıkla 530 SAT seviyesine ulaşacak gibi görünüyor.

Diğer taraftan bakıldığında eğer Cardano (ADA) 9 günlük hareketli ortalamaların altına inerse 500  Sat ve SAT  ile Cardano eski desteği tekrar görebilir. Bu arada RSI indikatörü yönünü yukarı çevirmesine rağmen piyasa hala ayı trendinden kurtulamadı.

Ana direnç seviyeleri:     0.039$ – 0.0395$ – 0.040$

Ana destek seviyeleri :  0.036$ – 0.351$ – 0.345$

Cardano’daki olumlu gelişmeler

Kasım ayı aslında Cardano için çok olumlu geçti. Öncelikle Shelly testnetini çıkarması bu kripto paranın karizma ve ilk ona girme iştahını açıkça tescilledi. Cardano ödeme sistemi AdaPay de işlemlere yine bu ayda başladı. Ayrıca Binance US ve daha pek çok borsanın da olumlu desteğini alan Cardano’nun önü açık.

BKNZ:Cardano ödeme sistemi hayata geçti

BKNZ: Cardano (ADA) ‘ya BinanceUS yeşil ışık yaktı

BKNZ:Cardano Shelly testnetini 12 Kasım’da çıkarabilir

Kaynak

İlgili Haberler

Güncel WazirX WRX coin rehberi: WazirX coin yorum – haber ve fiyat tahmini TAKİP ET

Ripple Amerika’ya çıkarma yapıyor! TAKİP ET

Bitcoin 9300 dolar desteğini yitirmesi ne anlama geliyor? TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası