CoinAjans.com
Altcoin

Cardano etki alanını genişletmeye devam ediyor

fairspin_koinmedya

2 yeni üyeyi kadrosuna katan ve 16 farklı lokasyona ulaşan Cardano etki alanını hızla büyütüyor. Dünyaya yayılma hedefine emin adımlarla ilerleyen ADA güven veriyor.


Cardano etki alanını nasıl genişletti?

Cardano Topluluğu yönetim kuruluna 2 yeni üye daha kattığını duyurdu. Tamara Haasen ve Nicolás Javier Arqueros Rojas. Böylece konsey üyeleri güçlenmiş ve üst düzey yönetimi  çeşitlenmiş oldu. Ayrıca Topluluk 12’den fazla ülkede ulaştığı nokta sayısını 16’ya yükselterek bir başarıya daha imza attı. Cardano topluluğu 2020’de daha iyi akıllı kontratlar hazırlama sorumluluğu kapsamında yeni ilaveler yapmaya devam ediyor.

Tamara ve Nicolas Cardano ekosisteminden yetişmiş insanlar. Cardano artık Goguen dönemine girdiğinden her ikisi de topluluğun hedefini geliştirmek için takıma katıldı. Cardano etki alanını genişletmek için çalışan Tamara Kanada yerlilerinden. Yüksek lisansını politik bilim alanında Toronto Üniversitesi’nde tamamladıktan sonra doktorasını da Avustralya Queensland’de tamamladı. Nicolas da Şili’de eloktronik mühendisliği konusunda master ve doktorasını tamamladı. Ayrıca yan dal olarak iş ve ekonomiyi bitirdi. Tamara Cardano topluluğundaki ilk kadın üye. Aynı şekilde Nicolas da Güney Amerikalı ilk üye.

BKNZ:Dikkat!!! Cardano’da Çok Büyük Gelişmeler Oluyor

Bu iki yeni atama Cardano etki alanını özellikle iş geliştirme girişimci mühendislik konusunda arttıracak. Bu iki kişiye çok önem veriliyor ve Cardano’nun gelişiminde kilit rol oynayacakları biliniyor. Cardano Topluluğu sekreteri Nathan Kaizer, bu kararın takımlarının genişlemesine devam etmek ve topluluğun daha bütüncül kararlar vermesi için alındığını belirtti. Ayrıca Kaiser 2020 yılının daha mükemmel ve yenilikçi geçeceğini de sözlerine ekledi. Ödeme sistemi olan AdaPay de Cardano’nun etkileşimini arttırdı.

BKNZ:Cardano ödeme sistemi hayata geçti

Cardano Topluluğu’nun iletişim ve pazarlama müdürü Bakyt Azimkanov,  topluluğun 12’den fazla ülkeye yayılmasının iletişimi güçlendirdiğini belirtti. Ayrıca Cardano etki alanını yönetimsel ve operasyonel olarak da arttırmış oldu. Azimkanov topluluğun varlığını Amerika, Asya-Pasifik ve Avrupa’ya kadar genişlettiğini belirtti. Azimkanov son girişimleriyle beraber Cardano Topluluğunun Kripto para piyasasında önemli bir oyuncu olduğunu gösterdiğini belirtti. Ayrıca hedeflerine ulaşmak için var güçleriyle çalışacaklarını da vurguladı.

Kaynak

İlgili Haberler

Çılgın Tahmin: 1 Doların Altında Olan Altcoin, 409 Bin Dolara Fırlayacak!

Coin Ajans

Diğer altcoinler yerinde sayarken Tezos neden yükseliyor?

Coin Ajans

Haftanın kazandıran kripto paraları

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası