CoinAjans.com
Altcoin

Cardano fiyatı toparlanmaya başladı

fairspin_koinmedya

Bir ay önceki seviyelere geri gelen Cardano fiyatı toparlanmaya başladı. İyileşme potansiyeli yüksek   olan kripto para yatırımcılarını etkilemeye devam ediyor.


Cardano fiyatı toparlanmaya devam ediyor

Uzun süredir Cardano (ADA) ilk ondaki yerini almak için büyük mücadele veriyor. Fakat piyasadaki kötü gidişat fiyatı sürekli baskılıyor. Son düşüş furyasında ADA 90 günlük yeni en düşük seviye olan 0.0333 dolar seviyesini gördü. Buna rağmen kısa sürede dinamik coin Cardano toparlanmaya başladı. Şu anda Cardano fiyatı bir ay önceki seviyelerine döndü. Bu tepkiyi biraz daha sürdürebilirse dinamik coinin ilk onda yer alması an meselesi.

Tabi ki bu fiyat gelişimleri ve dinamizm sağlıklı yatırımların birer sonucu. Öncelikle Kasım ayında Cardano Shelly testnetini hayata geçirdi. Daha sonra da Kasım’ın sonunda Cardano ödeme sistemi AdaPay de devreye girince Cardano fiyatı toparlanmaya başladı.

BKNZ:Cardano Shelly testnetini 12 Kasım’da çıkarabilir

BKNZ:Cardano ödeme sistemi hayata geçti

Cardano fiyat tahmini

30 Ekim 2019’da ADA fiyatı 0.0412 dolardan işlem görüyordu. Daha sonra fiyat  % 9.83 oranında bir tırmanış yaparak 0,0457 dolara kadar geldi. Sonra hızlı bir düşüşle % 9.88 değer kaybedip 0.0410 dolara geri döndü yani aldığını geri verdi. Tekrar Cardano fiyatı toparlanma eğilimine geçti ve % 6’lık bir kazanç sağladı. Bu trend bir ay boyunca benzer eğilimler gösterdi. Kabu bgibi gelen geçen haftaki satışlar Cardano’yu da etkiledi ve % 26’lık bir düşüş göstermesine neden oldu. Fakat bu genel kripto kışı bile bu dinamik coini pes ettiremedi ve düşüşteki en dip nokta olan 0.0333 dolardan  0.0419 dolara kadar bir yükseliş yaşandı.

Yazımız kaleme alındığında Cardano 0.0408 dolardan işlem görüyor. Gün içi işlemler gayet olumlu görünüyor. En yakın direnç seviyesi olan 0.0425 dolar seviyesi yakın zamanda görülecek gibi. Fakat momentum tersine dönerse 0.039 dolarda kuvvetli destek var. Yapılan son yatırımlar meyvelerini kısa zamanda verecek gibi.  Cardano işlemi yapan yatırımcılar uzun vadeli düşünürlerse epey karlı olacaklar. Cardano fiyatı toparlanmaya ve yükselmeye devam edecek gibi görünüyor.

BKNZ:Charles Hoskinson Haskell Cardano 1.0’ı duyurdu!

Ana direnç  seviyeleri : 0.042577 dolar – 0.043732 dolar ve 0.045723 dolar

Ana destek seviyeleri : 0.039731 dolar- 0.03804 dolar ve 0.036885 dolar

Kaynak

İlgili Haberler

Bitcoin Cash 1000 kat yükselebilir – Roger Ver nasıl olacağını açıklıyor

Coin Ajans

Ünlü Yönetici 70 bin ETH Satan Ethereum Vakfı’nın Hamlesinin Sebeplerini Açıkladı

Coin Ajans

Piyasanın gözde iki projesi yakınlaşıyor: Tezos ve Chainlink ortaklığı TAKİP ET

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası