CoinAjans.com
Altcoin

Cardano gözünü Bitcoin’in tahtına dikti!

Cardano gözünü Bitcoin’in tahtına dikti! 1
koinmedya_googlenews

Cardano gözünü Bitcoin’in tahtına dikti! Cardano CEO’su Charles Hoskinson, Cardano’nun bu yıl dünyanın en iyi kripto para birimi olacağını ileri sürdü!


Cardano gözünü Bitcoin’in tahtına çevirdi!

 

2015 yılında Ethereum topluluğundan ayrılan ve 2017 yılında Cardano’yu kuran Charles Hoskinson, ADA’nın bu yıl Bitcoin, Ethereum, XRP ve sektördeki diğer tüm blok zincirlerden teknolojik olarak daha üstün hale geleceğini iddia etti.

Cardano’nun geleceği ile ilgili Twitter hesabından 30 dakikalık yeni bir video paylaşan Charles Hoskinson, Cardano’nun son yıllarda devrim sayılabilecek gelişmeler kaydettiğini ve ADA’nın en gelişmiş blok zinciri olabilmek için tüm parçaları bünyesinde topladığını ileri sürdü.

”Cardano çok kısa sürede inanılmaz işler gerçekleştirdi. Bunlar, düşünce, zaman ve mali açıdan çok yüksek standartlar gerektiren geliştirmeler olmasına rağmen, ADA topluluğu olarak bunu başardık. Ve blockchain endüstrisinin bayraktarlığını yaparak, sektörü oldukça ileri taşıdık.

2020 yılı, tüm bu bileşenlerin bir araya geldiği ve Cardano’nun temel olarak dünyanın en iyi kripto para birimi haline yükseldiğini gördüğümüz yıl olacak. Piyasada bu yıl Cardano’dan daha iyi bir blockchain olmayacak. Çünkü günün sonunda bir blockchain’de olması gereken her şeye sahip olacağız.

Bir yükleme sistemimiz olacak. Akıllı bir sözleşme sistemimiz olacak. Çok varlıklı bir standardımız olacak. Bir kimlik standardımız olacak. İhtiyacımız olan tüm büyüme taleplerini karşılayabilmek için gereken ölçeklenebilirliğe sahip olacağız. Net bir takvimimiz var. Diğer sistemlerle nasıl iletişim kuracağımız konusunda net bir fikrimiz var. Akademisyenlerin katılımı için harika bir yolumuz var. Topluluğun katılımı için harika bir yolumuz var.

İster ADA satın alan kişiler grubunda olun, ister platformun gelişmesine katkı sağlayan kişiler gurubun olun, isterseniz de platformda yönetici kadrosunda olun, tek bilmeniz gereken Cardano’nun bu yıl sistemsel açıdan bütün kulvarlarda sınıfının en iyisi olacağıdır.”

İlgili haber: Cardano ve Visa hangisi daha hızlı? Ouroboros Hydra nedir?

Hoskinson, Cardano’nun operasyonel üstünlüğünden emin olmasına rağmen bunun Cardano’yu otomatik olarak endüstrideki en popüler ve en yaygın hale getirmeyeceğinin de altını çiziyor. Bunun Cardano blockchain’inden yararlanmak isteyen işletmeleri sisteme entegre etmek, geliştirmek ve desteklemek için kurulmuş Emurgo şirketinin başarısına bağlıyor.

”Bazen sahne arkasında her şeyi düzgün yapsanız da, sahnedeki oyuncularınızın performansı sizi ciddi manada etkileyebilir. Bu bir ekosistem oyunu ve her şeyi doğru yapmanız gerekir… Yani Emurgo’nun hızlanması gerekiyor. Bizler Cardano Vakfı olarak onlara yeterince fon sağladık, artık onların hızlanması şart.”

cardano gözünü bitcoin'in tahtınaHoskinson’un da dediği gibi her ne kadar Cardano sahne arkasındaki işleri mükemmel yapsa da, bazen sahne önü oyuncuların perfonmansı bütün bir topluluğun kaderini belirleyebiliyor. Bu bağlamda Japonya menşeli Emurgo Şirketi’nin performansı, Cardano’nun geleceğini belirleyecek gibi görünüyor.

Kripto para sektöründen son dakika haberler ve çarpıcı değerlendirmeler için bizleri takip etmeye devam edin. Evde kalın, sağlıklı kalın!!!

İlgili Haberler

Ethereum Classic 2017’deki boğa döngüsünü tekrarlayabilir

Coin Ajans

Haftanın önemli Chainlink haberleri: LINK’de beklentiler, yorumlar, analizler ve fiyat tahminleri TAKİP ET

Bitcoin yükselirken gözler Chainlink, Hedera Hashgraph ve MCO ’da

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası