CoinAjans.com
Kripto Analiz

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA ve DOGE yükselecek mi?

Altcoin Teknik Analizleri coinajans.com

Kripto Para Haber – Cardano, bir düzeltme yapmaya hazır görünüyor. Dogecoin ise tersine dönüşü işaret ediyor ancak belirsizlik gelecekteki yönünü gölgeliyor.

Cardano (ADA) fiyat analizi

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA ve DOGE yükselecek mi? 4

Cardano, bu haberin yazıldığı sırada yerel zirvesine yakın işlem yapıyor olsa da dünyanın en büyük beşinci kripto para birimi için bir düzeltme yakında gerçekleşebilir. 4 saatlik grafikte düşüş eğrileri oluştu ve bir mum çubuğu 0.608 dolar direncinin altına kapanırsa düşüşün geri çekilmesi teyit edilebilir. Dahası, MACD’de düşüş eğilimi ve Awesome Oscillator’daki kırmızı çubuklar kısa vadede satıcıları destekliyor.

Yaklaşık %20 daralan 24 saatlik ticaret hacimleri de öngörülen düzeltmenin habercisi oldu. Düşme durumunda destek seviyeleri 0,54 dolar ve 0,44 dolar olarak göze çarpıyor. Aslında ikinci destek noktasına doğru bir düşüş, kısa ve orta vadede bir düşüş trendinin başlangıcına işaret edebilir.

Dogecoin (DOGE) fiyat analizi

Cardano ve Dogecoin fiyat analizi: ADA ve DOGE yükselecek mi? 5

Dogecoin, son 24 saatte %9 daha yükseldi ve 10,3 milyar doların üzerinde piyasa değeri ile kendisini piyasanın ilk 10 kripto parası arasında konumlandırdı. Fiyat 0,082 dolar direncine yakın işlem gördüğü için son birkaç seansta bir miktar yatay hareket görüldü. Stokastik RSI aşırı satım bölgesini izlerken, MACD düşüş eğiliminin eşiğindeyken zincir içi metrikler tersine döndüğünü ima etti. Düşme durumunda 0,054 dolarlık destek dikkatleri üzerine çekebilir.

Düşüş tahminine rağmen, kripto para gün geçtikçe sosyal medyada daha dikkat çekiyor gibi göründüğü için piyasada çok fazla belirsizlik var. DOGE kervanına en son eklenen isim Snoop Dogg. Önümüzdeki günlerde satın alma çılgınlığı devam ederse, tüm düşüş tahminleri paramparça olabilir.

ambcrypto


Binance komisyon indirimlerini %20’ye çıkarttık!
Binance borsasında yüzde 20 komisyon indirimi kazanabileceğiniz bir hesap açmak için tıklayın!


En güncel haberlerimizi Telegram kanalımızdan, Instagram hesabımızdan, Facebook sayfamızdan ve Twitter hesabımızdan takip edebilirsiniz.


Yazı içeriğindeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Herhangi bir yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Yaptığınız yatırımlardan kaynaklı kâr ya da zararınızdan yazar ve kriptoparahaber.com sorumlu değildir. Yatırım nihayetinde bilgi, birikim, tecrübe, araştırma ve şahsi kararlar gibi birçok temele dayanır.


İlgili Haberler

Bitcoin Teknik Analizi: 20 Ocak 2020

Coin Ajans

Litecoin yükselişine devam edecek mi? İzlenmesi gereken seviyeler

Kemerleri bağlayın: Popüler Altcoin yeni bir artışa hazırlanıyor

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası