CoinAjans.com
EOS Haberleri

Cardano ve EOS golden cross yaptı

Eos haberleri coinajans.com

Bitcoin tekrardan 10 bin doların üstüne çıkarak altcoinleri de peşine taktı. Cardano ve EOS golden cross yaptı ve boğa sürecinin sinyalini veriyor


Cardano ve EOS golden cross ile dikkat çekiyor

Bitcoin’de bugün yaşanan pump, altcoinleri de olumlu etkiledi. 10 bin doların üstüne çıkan Bitcoin, altcoinleri de peşinden sürüklüyor. Cardano ve EOS da bu kripto paralardan.

Kripto para piyasalarında boğa sezonu göstergelerinden bir de golden cross. 50 günlük hareketli ortalama (50 MA), 200 günlük hareketli ortalama (200 MA) seviyesini geçtiği nokta golden cross olarak adlandırılıyor. Aşağıdaki grafikte Cardano (sol grafik) ve EOS (sol grafik) fiyatlarındaki golden cross’u görüyoruz.

Cardano ve EOS

EOS’ta yazının kaleme alındığı saatte yüzde 7’lik bir artış yaşanıyor. EOS, 2,60 dolardan 2020 yılına merhaba dedi. Yüzde 100’ün üstünde prim artışı ile EOS, yazının kaleme alındığı saatte 5,22 dolardan işlem görüyor. Eos bir sonraki sefer %127,2 ve %141,4 Fib değerlerine denk gelen 5,81 ve 6,22 dolar seviyesini test edebilir.

Lütfen Bkz: 1 milyar XRP şu ana kadar Jed McCalep tarafından piyasaya sürüldü

Cardano (ADA) 2020 yılında EOS benzeri performans gösteriyor. ADA, yıl içerisinde değerini 3,29 cent’ten 6,13 cent’te yaklaşık yüzde 100 değerini arttırdı. Bu performansı ile golden cross gerçekleştiren ADA, yatırımcılarına güven veriyor.

ADA yakın zamanda 7,2 cent seviyesine denk gelen direnç seviyesini test edebilir.

Lütfen Bkz: Neo 16 dolarlık direnç seviyesini hedefliyor

Kaynak

İlgili Haberler

Kripto para derecelendirme kuruluşu Weiss Ratings Bitcoin’e kaç veriyor?

Coin Ajans

2019 sona ererken Ethereum, Ripple ve EOS’da son durum

Coin Ajans

Coinbase: EOS ağı için işler hiç iyi gitmiyor

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası