CoinAjans.com
Ethereum Haberleri

Chainlink balinaları şişmanlıyor mu? Popüler coin pump mı yapacak? TAKİP ET

Ethereum Teknik Analiz coinajans

DeFi platformlarının tokenları değer kaybederken Chainlink de bu durumdan olumsuz etkileniyor. Ancak Chainlink balinaları Link toplamaya devam ediyor.


Chainlink balinaları Link toplamaya devam ediyor

2020 yılında en iyi performans sergileyen kripto paralar listesinde Chainlink, ilk sıralarda yer alıyor. Chainlink 2020 yılına 1.80 dolarla giriş yaptı. 16 Ağustos 2020’de ise 19.85 doları görerek tüm zamanların rekoruna imza attı. 20 dolarlık direnci kıramayan Chainlink, 10 dolar bandına kadar geriledi. Link, yazının kaleme alındığı saatte 10.70 dolardan işlem görüyor.

Chainlink 10 dolar düzeyinde dip yapmış olabilir. Son dönemde Chainlink balinalarının dipten Link topladıklarına şahit oluyoruz.

Chainlink ekosistemindeki top 100 adresin bakiyesine son dönemde 18.3 milyon adet Link eklendi.

koinmedya_brave

2 Eylül’den beri DeFi platformlarında yaşanan düzeltmenin etkisi ile Chainlink’teki değer kaybı hızlandı ve Link/USD paritesi 15 dolarlık desteğini kaybetti. Son hafta Chainlink işlem hacminde oluşan şekil dikkat çekiyor. Bazı adreslerden 3 gün üst üste yapılan işlemlerin ardından Chainlink işlem hacminde aşağıdaki ilginç şekil dikkat çekti.

Chainlink balinaları Chainlink balinaları şişmanlıyor mu? Popüler coin pump mı yapacak?Aşağıdaki grafikte Link/USD paritesindeki değişim ile borsa harici ilk 100 adresteki bakiye değişimi görüyoruz. Top 100 adresteki bakiye sürekli yükseliş trendi gösteriyor.

Chainlink balinaları Chainlink balinaları şişmanlıyor mu? Popüler coin pump mı yapacak?

Bitcoin kurucusu Satoshi Nakamoto neden hala saklanıyor?

Ünlü analist Timothy Peterson, Link/BTC paritesindeki düzenli ve istikrarlı trende dikkat çekiyor. Peterson bu trendin kolay kolay bozulmayacağını düşünüyor. Bu trendin devamında LINK/USD paritesi kolayca 20 doları görebilir.

Chainlink balinaları Chainlink balinaları şişmanlıyor mu? Popüler coin pump mı yapacak?DeFi platformlarının tokenlarında son 3 gündür değer kaybı yaşanıyor. Bu süreçte DeFi platformlarına oracle hizmeti sunan Chainlink ve Band Protocol fiyatlarında da düzeltme yaşanıyor.

Kaynak

Paylaşım için teşekkürler

Paylaşımlarınız bize güç veriyor…

İlgili Haberler

Ethereum önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı! TAKİP ET

Coinajans.com

Kripto para dolandırıcılığı nedir ve ponzi & piramit yapılar nasıl tanınır? TAKİP ET

Bu özellik sayesinde Ethereum Visa’ya fark atabilir

Coin Ajans

Yorum yap

Site kullanım deneyimizi geliştirmek için basit çerezler kullanıyoruz. Tamam Çerez Politikası